Çözüldü PUBG Mobile Game loop 0xc00000005 hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Mehmedovskii

Kilopat
Daha fazla  
Sorunu temp dosyasını tamamen sildikten sonra yaşamaya başladım.(evet yaptım öyle bir şey :D / linç etmeyin lütfen /20 GB temp dosyası mı olur dedim tamamen sildim ondan sonra olmaya başladı) Defalarca oyunu sildim olmadı. Ayrıca Opera GX tarayıcısını da kullanamıyorum. Revo unistaller ile köküne kadar siliyorum bana mısın demiyor.
Process Monitör Logfile Pubg Mobile İçin (link)

Çözüm
hata.png

Bu arada bilgisayara oyun yükleyip, deniyorum sorunsuz açılıyorlar. Just Cause 3 denedim, Just Cause 4, Valorant...sorunsuz bir şekilde açıldılar. Ne hikmetse Opera GX ve PUBG Mobile açılmıyor :D

Şu an fark ettim, GameLoop üzerinden herhangi bir oyun indirip açmayı denediğimde de aynı hatayı veriyor. GameLoop'u silip baştan yükledim Revo Unistaller'le fayda etmedi.

---10.03.2021 düzeltmesi----

Sorunu sistem geri yükleme ile çözdüm. Bilgisayarı 12 Şubat'a çektim, çok şükür sorunsuz her şey açılıyor. Kapatılabilir konu.
hata.png

Bu arada bilgisayara oyun yükleyip, deniyorum sorunsuz açılıyorlar. Just Cause 3 denedim, Just Cause 4, Valorant...sorunsuz bir şekilde açıldılar. Ne hikmetse Opera GX ve PUBG Mobile açılmıyor :D

Şu an fark ettim, GameLoop üzerinden herhangi bir oyun indirip açmayı denediğimde de aynı hatayı veriyor. GameLoop'u silip baştan yükledim Revo Unistaller'le fayda etmedi.

---10.03.2021 düzeltmesi----

Sorunu sistem geri yükleme ile çözdüm. Bilgisayarı 12 Şubat'a çektim, çok şükür sorunsuz her şey açılıyor. Kapatılabilir konu.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı