PUBG Mobile geç açılma

Burakcan01

Decapat
Daha fazla  
Beyler kuzenimle aynı sistemim VA onun oyunu 1 DK içinde lobiye girerken ben starting PUBG Mobile yazısında 4 dakika bekliyorum format attım gene de çözülmedi çözüm var mı?

1626613360242.png

Çözüm SSD ekran kartı ve işlemci değişimimi.

İşlemci değiştiremessin zaten 1. nesil de yükseltme yapmak bir işe yaramaz. Çözüm sıfırdan yeni bilgisayar almak.
Konu sahibi benimle aynı yaşta 14 yaşında muhtemelen kazıklanmış Turbox almış cidden çok üzüldüm ya. :(
@Burakcan01 yeni sistem alman gerek bu sistem ile olmaz. SSD alsan ekran kartı yetmez, ekran kartı alsan işlemci yetmez, işlemci alayım dersen de anakart, RAM PSU falan Full değişmen gerek. Yani çözüm yeni sistem almak.

Oynayan çok var zaten firmalar oynamaya izin veriyorlar neden oynamayayım?
İzin vermiyorlar demedim dostum bu yaşı küçük olan arkadaşlar neden bu kadar atarlı ve sinirli? Yorumumu tamamen okusaydın keşke. Diyorum ki; bilgisayar üzerinden telefon çıkışlı oyunları oynamanın mantığını anlamış değilim. Bak senin için tekrarladım. Anlamını da açıklayayım sen anlamsızca üstelersin az sonra, telefondan oynanabilen ve ana mekanikleri telefona kurulu olan bir oyunu neden bilgisayar üzerinden oynama ihtiyacı duyarsın ki?

İzin vermiyorlar demedim dostum bu yaşı küçük olan arkadaşlar neden bu kadar atarlı ve sinirli? Yorumumu tamamen okusaydın keşke. Diyorum ki; bilgisayar üzerinden telefon çıkışlı oyunların mantığını anlamış değilim. Bak senin için tekrarladım. Anlamını da açıklayayım sen anlamsızca üstelersin az sonra, telefondan oynanabilen ve ana mekanikleri telefona kurulu olan bir oyunu neden bilgisayar üzerinden oynama ihtiyacı duyarsın ki?

Yazdığınızı okudum zaten. İzin vermeselerdi mesela PUBG Mobile için kendi firması emülatör yapmazdı mesela. Sevdiğimiz için ve telefondan oynamayı beceremediğimiz için bilgisayardan oynuyoruz. Mesela ben PC PUBG oynayamıyorum çok kötü geliyor gözüme gidip PUBG Mobile veya Mobile Lite oynuyorum.
İzin vermiyorlar demedim dostum bu yaşı küçük olan arkadaşlar neden bu kadar atarlı ve sinirli? Yorumumu tamamen okusaydın keşke. Diyorum ki; bilgisayar üzerinden telefon çıkışlı oyunların mantığını anlamış değilim. Bak senin için tekrarladım. Anlamını da açıklayayım sen anlamsızca üstelersin az sonra, telefondan oynanabilen ve ana mekanikleri telefona kurulu olan bir oyunu neden bilgisayar üzerinden oynama ihtiyacı duyarsın ki?

Ayrıca sinirli falan değilim.

Geri
Yukarı