PUBG Mobile görüntü bulanıklığı

emre190344

Hectopat
Yeni format attım tüm driverleri güncelledim, performans ayarlarını da uyguladım ama haritalar yeşillikler binalar bulanık şekilde. Bilgisi olan var mı? Grafikleri HD de alsam bu şekilde.

asasas.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni format attım tüm driverleri güncelledim, performans ayarlarını da uyguladım ama haritalar yeşillikler binalar bulanık şekilde. Bilgisi olan var mı? Grafikleri HD de alsam bu şekilde.

Eki Görüntüle 1023115

Kaynak paketlerinin hepsini yükleyin özellikle.
Oyunu silip yükleyin ve kaynak paketlerinin hepsini yükleyin. Sorunun devam etmesi halinde desteğe başvurun, iyi oyunlar dilerim.

Eki Görüntüle 1023115

Bunu grafikleri yükseltseniz bile düzelmez Draw distance sürekli kendi kendine kısık olur büyük ihtimalle sistem yetersiz kalıyor veya RAM belleklerle alakalı.

Emülatörü güncelleyin, emülatör ayarlarını yapılandırın. Motor ayarı kısmından DirectX+ seçin, alttaki oluşturma ön belleği, genel render ön belleği, ayrık grafikleri öncelikli kullan ve render optimizasyonunu aç seçeneklerini aktif edin. Çözünürlük ayarınızı kontrol edin, oyun ayarları SD 720P de olsa bile böyle bir görüntü olmaması lazım, yine de kullandığınız monitör ve çözünürlüğe göre yükseltmeyi deneyin.

Edit: Emulator ayarını değiştirince de aynı durum devam ediyorsa donanımızla ilgilidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı