PUBG Mobile hem PC hem de telefondan aynı oyuna girer mi?

Merhaba, bilgisayardan GameLoop uygulamasından PUBG Mobile oynuyorum. Kız arkadaşımda telefondan giriyor ama oyun bulmuyor. Yardım edebilir misiniz?
Oynanabiliyor. Sen emülatör olarak adlandırılıyosun oyunda bilgisayardan girdiğin için. Takımda 1 emülatör olursa telefonda oynayana bildirim gidiyor "Takımda emülator var. Emülator oyuncularla karşılaşacaksınız" gibisinden bir mesaj. Büyük ihtimal emülatör olarak eşleşen fazla kişi olmadığı için maç bulmuyor.

Oyunu açtığımda şu uyarı ile karşılaştım.

Dikkat
Emülatör saptandı. Emülatör kullanılıyorsa sen ve takım arkadaşların yalnızca emülatör kullanan diğer oyuncularla eşleşebilirsiniz. Sanırsam bu demek oluyor ki telefondan oynayan kişi emülatörlerle eşleşecek doğru mu? Anlamışı ama bayağı uzun süreler maç bulmuyor

Güncelleme 4 kişi olarak girebiliyoruz teşekkürler. Ama Duo ve solo girilmiyor

Son düzenleme:
Oyunu açtığımda şu uyarı ile karşılaştım.

Dikkat
Emülatör saptandı. Emülatör kullanılıyorsa sen ve takım arkadaşların yalnızca emülatör kullanan diğer oyuncularla eşleşebilirsiniz. Sanırsam bu demek oluyor ki telefondan oynayan kişi emülatörlerle eşleşecek doğru mu? Anlamışı ama bayağı uzun süreler maç bulmuyor

Güncelleme 4 kişi olarak girebiliyoruz teşekkürler. Ama Duo ve solo girilmiyor
Bahsettiğim mesaj oydu. Dediğim gibi solo ve duo bulmamasının sebebi eşleşen kişinin çok çok az olması başka bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı