PUBG Mobile hesap takası yaparken dolandırıldım

• Konuyu başlatan lewa7
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 642

lewa7

Zeptopat
Daha fazla  
Bir kişi ile Instagram'dan PUBG hesap takası yaptım fakat hesabıma alt epostadan girip telefon bağı ekledi. Dava açabilir miyim ben bu kişiye?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir kişi ile Instagram'dan PUBG hesap takası yaptım fakat hesabıma alt epostadan girip telefon bağı ekledi. Dava açabilir miyim ben bu kişiye?
Hesap dolu ise açarsın biri açmıştı internette ama uğraştırır çünkü hesap ve çaldığı numara muhtemelen yem dir kendi hesabı ve numarası değildir. O kişiyle en küçük bağlantı kurabilme imkanın varsa sana hesabı almanda yardım ederim ancak legal olmayan yollarla. Buraya yazmam mümkün değil ama istersen uğraşabilirim senin için.

Bu sürecin sonunda yine siz zararlı çıkacaksınız. Çünkü pubg'de hesap alış veriş takas vb. şeyler perma ban sebebidir. Geçmiş olsun.

Zor. Hesap dolu muydu?
Buz felan 4 seviyeydi ful RP seti vardı ama 1.3 felan ederdi hesap orta seviye

Hesap dolu ise açarsın biri açmıştı internette ama uğraştırır çünkü hesap ve çaldığı numara muhtemelen yem dir kendi hesabı ve numarası değildir. O kişiyle en küçük bağlantı kurabilme imkanın varsa sana hesabı almanda yardım ederim ancak legal olmayan yollarla. Buraya yazmam mümkün değil ama istersen uğraşabilirim senin için.
Çok dolu değil buz 4 sv 1.3 bin felan eder hesabın değeri

Yeni konular

Geri
Yukarı