PUBG Mobile Hile Kullananları Banlamıyor Mu?

Eskiden Android üzerinden hile yapmak için kullanılan program Root gerektiriyordu çalışması için. Root atmak uğraştırıcı olduğundan çok hile göremiyorduk. Şimdi rootsuz kullanmanın yolunu buldular ve herkes hileye abandı. O uygulamanın script desteği sayesinde başkasının yaptığı hileyi kullanabilmekte :(

Tavsiyeleriniz üzerine PUBG LITE kurdum. Oyun çok akıcı gerçekten 300 FPS’le oynuyorum.
İlk maçımda DUO olarak girdim ve son adam tarafından 2 miz de vurulduk, o da %90 hileydi. Binanın çatısından AWP ile sıktı.

Oyun güzel yalnız, kafa dağıtmalık:) Teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• 1CDF5B34-B286-4F95-AC40-7E2D41F00E49.jpeg
    1CDF5B34-B286-4F95-AC40-7E2D41F00E49.jpeg
    894,2 KB · Görüntüleme: 103
Oyunun yapımcıları muhakkak el yada geç ban atıyordur diye düşünüyorum popüler oyunlarda engellenemez bir sorun oldu
Hilenin hiçbir çözümü yoktur mlsf. Tek bir çözüm var oyuncuları kaldırmak :d (uzun süre hile kullanan birisi olarak söylüyorum)
Vede ek olarak emulator de hile oranı mobile göre yaklaşık 13 kat daha çoktur.. daha fazla bilene olabilir. Mobilde hile çok daha zordur bu sebeple mobil öneririm.

Tavsiyeleriniz üzerine PUBG LITE kurdum. Oyun çok akıcı gerçekten 300 FPS’le oynuyorum.
İlk maçımda DUO olarak girdim ve son adam tarafından 2 miz de vurulduk, o da %90 hileydi. Binanın çatısından AWP ile sıktı.

Oyun güzel yalnız, kafa dağıtmalık:) Teşekkür ederim.

Pro olanda çok var report edip pubg'den hile şikayetiniz sonucu kullanıcıya ceza verilmiştir uyarı gelmemişse karşı taraf hile değildir. Daha geçen ağır savaş modunda hile denk geldi. Karşı takım helikopter de biz ayrı ayrı evlerin içindeyiz görmesi imkansız ikimize de birer roket attı tek seferde aldı. Şikayet ettim sonra banlandı.( Gameloop Emülatör) Call Duty Mobile'i tavsiye ederim. Oyun modu çok (15-20 tane) ayrıca Battle Royale modu da var.

Geri
Yukarı