PUBG Mobile hile saçmalığı ve ilk 90 serüvenim

Anketi kaldıramadığım için yazıyorum

• Teşekkürler

Oy: 9 75,0%
  • Teşekkürler

Oy: 3 25,0%

• Oy verenlerin toplamı
    12

zBurakhan

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
İyi günler herkese sizlere PUBG Mobile serüvenimi anlatmak istiyorum, ben PUBG Mobile’i 1.sezondan beri oynayan biriyim oyun ilk 6 sezon gerçekten güzeldi fakat işler 7. sezon civarı cıvıtmaya başladı ( Hilelerden dolayı ) ve 7. sezonda as rütbesine kasmayı bıraktım oyuna 11. sezon can sıkıntısından başlıyayım dedim ve birkaç maç attım. Tahmin edeceğiniz üzere ölüp ölüp durdum ama öldüğüm kişilere asla hile demedim çünkü emin değildim. Yaklaşık 2 hafta hiç durmadan “Team death match” 4vs4 oyunu oynadım ilk başlarda 3, 4 leş yaparken ( TDM de 40 leş yapab takım kazanır) 2 hafta sonunda 10 leşlere kadar çıktım, 10 leşlere çıkarken 2 parmaktan 3 parmağa geçişimde çok etkiliydi 11. sezonda rank kasmaya başladım ve as rütbesine kadar yükseldim. 12. sezonda malum durumdan dolayı derslerden sonra pıbg Mobile'e asıldım ve 5 parmağa kadar çıktım artık Team death matchlerde bırakın 20 leşi 30 35 leş yapıyordum, artık aim konusunda en üst düzeye ulaştım o sıralarda PUBG Mobile TDM e rank sistemi getirdi ve ben Avrupa genelinde ilk 90 sıralamasına girerek ülkemi temsil edenlerden biriydim. Eşli kasmaya başlıyayım dedim 3 günde altın 5 kademeden as kademeye ulaştım ama karşıma gerçekten çok hile çıktı 5 maçtan 2'si diyebilirim. Arkadaşımla karar aldık 13. sezonda fatih rankına yükselmeye çalışacaktık (bilmeyenler için fatih rankına ulaşabilmek için Avrupa'da 500 kişinin arasına girmek gerekiyor) yeni sesom geldi ve biz rank kasmaya başladık. Bir de 13. sezon güncellemesiyle artık ölüm kamerası eklenmşti ve hileleri tespit edebiliyorduk. Rank kasmaya başlıyalı 1 günün sonunda olduğumuz yerde kaldık çünkü girdiğimiz 10 maçtan 10'u hile ile karşılaşıyorduk çoğunluğu Arap'lar bizde biraz bekliyelim öyle kasalım dedik geçen gün yine rank kasmaya başladık fakat karşı takimler (hileler) bizi her yerde buluyorsu köprü altına pusuyoruz adam arabayla geçerken duruyor köprünün üstünde bombayı çekiyor alta gelip atıyor ve ölüyoruz (ses mes vermedik vide kanıtlarım var isteyene özelden atarım.) bu hilelerin rankları fatih veya as olmakla beraber oyundaki tüm silah desenleri Full+Full yani adamların en az 50K para bayılması gerek. Benim anlamadığım adamlar neyine güvenip hileyi bu kadar belli etmelerine rağmen ban yemiyor. Biri bana açıklayabilir mi? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunların ki dışkılık'tan öte bir şey değil, keşke hile serbest olsa da hilecilere özel serverlar açılsa, hile olan hileyle, olmayan olmayanla.

Yeni konular

Geri
Yukarı