PUBG Mobile Hilecileri

Araplar dünyayı nasıl daha yaşanmaz yaparızı araştırıp uygulayan bir toplum sanırım.

Ayda yılda bir alışveriş merkezine gidersin. Sinema, yemek vs için adım atamazsın. İğrençliklerini izlersin, yediğini anlamazsın. Sahilde bir temiz hava alalım dersin don atlet yayılır nargile çeker, göz zevkini manzaranı bitirir.
Evine gelip bir oyun oynayayım dersin hepsi hileci, zevkinin içine ederler.

Pubg Mobile ve hile konusuna gelince malesef yapımcının da buna çanak tuttuğunu düşünüyorum. Neredeyse her güncellemede sözde hileye karşı bir şeyler çıkarıyorlar ama 2 saat içinde çözümü tüm forumlarda var. Zıplayanlar ayrı, arabayla uçanlar ayrı, 300 metreden AKM ile kafaya tek atanlar ayrı. Şaka gibi bir de rapor et, bildir butonu koymuşlar hiçbir işe yaramayan.

Oyunu 2019 Ocak-Nisan arası baya bir oynadım Bu oyunda hile yapmayan yetenekli kişi sayısı %1 falandır.
Bende çok oynadım. VnHax diye bir program var. Onu kullanıyorlar. O site yasaklanırsa hile biter bildiğin. Arkadaşımda kullandı o kadar uyardım dinlemedi. Bende rapor ettim ban yedirttim hesabına.
O site yasaklansa yenisini açarlar. Adamlar ordan dünya kadar reklam geliri kazanıyorlar hileyi her açışında 10 tane reklam geçiyorsun bunu aktif kullanıcı sayısı çarpsan adamlar bir hileyle parayı götürüyorlar.

Şunu da ilave etmek istedim. Dün bir link atmışlar Pubg Mobile içerisine hilelerle mücadele ediyoruz diye banlanan 20 kişi 😁 oyunun yapımcıları cidden ruhi bunalım yaşıyolar. Sadece bölge sıralamalarına bakmanız hilecileri nasıl kolladıklarının kanıtı niteliğinde olur. Adamlar 30-40 K/D oranında sıralamalarda ve RP'leri var. Her oyun 100 kişinin 40'ını öldürmek hilesiz imkansız. Tencent games oyunları hep böyle. Valve eleştirilmiş Csgo için ama adamlar ciddi çalışma içerisinde hilecilerle. Overwatch vb. sistemlerle önüne geçmeye çalışıyorlardı. Cep telefonu ile doğrulama da bunlara ilave oldu ki bence çok mantıklı. Tencent cep telefonu doğrulamasını getirse önüne geçebilir ancak oyunun popüleritesi düşüp az RP sattıklarında başvuracakları son yöntem 😅. Call of Duty Mobile de aynı hile sıkıntıları yaşar 1-2 ay içerisinde çünkü Tencent milyar dolarlara doymuyor.Olan Activision gibi kaliteli bir üreticinin ismine olacak.

Bypass olayına çözüm bulmuşlar sanırım. 2-3 match girdikten sonra ağ hatası veriyor yada data değişimi farkına varıyor. 1 gün ban atıyor. Yüksek rütbe maçlarına giremiyorlar. Zaten 30 dk da yakalıyor anti cheat artik. Hileler baya azalmış bunu gözlemledim dünden beri.

Bypass olayına çözüm bulmuşlar sanırım. 2-3 match girdikten sonra ağ hatası veriyor yada data değişimi farkına varıyor. 1 gün ban atıyor. Yüksek rütbe maçlarına giremiyorlar. Zaten 30 dk da yakalıyor anti cheat artik. Hileler baya azalmış bunu gözlemledim dünden beri.
Bupass falan yaramaz hilecilere çözmüşlerdir. 😁
Oyunu yapan şirket sıkıntılı. Yalanlarla milleti uyutmaya çalışıyorlar. Cep telefonundan doğrulama şart bu oyun benzeri yazılıma.O gelmedikçe çözmek zor ama Tencent games her oyunda 10 hileci varken bir liste yayınlıyorlar 50 kişilik tamam.Bu da hileyle mücadele etmediklerinin açık kanıtıdır.Hileyi yapıp dağıtan oyunun tüm kodlarına hükmederken sen daha çok çözmüşler dersin 😁
Discord sunucularında yeni hile bildirim formlarıyla ilgili bildirimlere ya yetersiz kanıt ya inceleniyor ya da video kalitesi kötü yazmışlar. bunlar mı çözecek hile sorununu. 😄

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı