PUBG Mobile için Emulator önerisi

En iyi performansı kendi sundukları emulator veriyor.
Ayriyeten grafik ayarlarında bir ayarı düşük yaparsan FPS limiti 30 sabitleniyor.
Oyun mobil odaklı yapıldığı için, Sistemin çok iyi olsa bile oyunun en iyi verdiği FPS değeri 45-60 arası değişiyor.

Yanlış, Phoenix OS kur bilgisayara onun üzerinden oyna, üstüne bir de Gfx Tool gibi (Pubg grafik ayarları için muazzam bir program) 4 liraya satın alırsan çok akıcı şekilde oynarsın. Ben öyle oynuyorum.

Yanlış, Phoenix OS kur bilgisayara onun üzerinden oyna, üstüne bir de Gfx Tool gibi (Pubg grafik ayarları için muazzam bir program) 4 liraya satın alırsan çok akıcı şekilde oynarsın. Ben öyle oynuyorum.
Peki Phoenix Os bir işletim sistemi gibi kuruluyomuş bende kendi sitesinden indirdim dediki pc açılırken phoenix os seçin dedi seçtim detecting phoenix os da kaldı?

Peki Phoenix Os bir işletim sistemi gibi kuruluyomuş bende kendi sitesinden indirdim dediki pc açılırken phoenix os seçin dedi seçtim detecting phoenix os da kaldı?

Ne kadar süre bekledin, ilk kurulum da bir süre bekletiyor.

Phoenix Os'un kendi setupunu kurduktan sonra, şurada bulunan linkten Lite 2 versiyonunu indir, indirdiğin dosyayı çıkarttıktan sonra C'deki PhoenixOs klasöründekilerle eşleşilenleri değiştir ondan sonra bilgisayarı yeniden başlatıp Phoenix Os'un açılmasını bekle. Verdiğim linkteki sürüm oyunlar için optimize edilmiş versiyonu.

Phoenix Os'un kendi setupunu kurduktan sonra, şurada bulunan linkten Lite 2 versiyonunu indir, indirdiğin dosyayı çıkarttıktan sonra C'deki PhoenixOs klasöründekilerle eşleşilenleri değiştir ondan sonra bilgisayarı yeniden başlatıp Phoenix Os'un açılmasını bekle. Verdiğim linkteki sürüm oyunlar için optimize edilmiş versiyonu.
Deniyeceğim.

Rar dosyasının içinden phoenix os roc diye bişey çıktı içindekileri phoenixstarta attım öylemi?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı