PUBG Mobile için GameLoop dışında emülatör önerisi

Ryoes

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, PUBG Mobile için GameLoop kullanıyorum sistemim fazlasıyla yeterli olmasına rağmen saçma sapan droplar yiyorum emülatör önerirseniz sevinirim.

Memu, MSI Player, LD Player, Mumu Android 12, Nox Player.
MSI Player ile Memu'yu öneririm. Çok iyi.

Bluestack'te maalesef virüs vardır ve performanslı da değildir o kadar.

GameLoop dışındaki emülatörlerde oynamak maç bulma süresini arttırabilir 64 Bit olarak mı yüklediniz GameLoop'u.

GameLoop dışındaki emulatörlerde eşleşme bulmuyordu bende. Son birkaç aydır denemedim ama eğer değişmediyse diğer emulatörlerde eşleşme bulmayı ya kapamışlar ya da sadece aynı emulatörü kullanan birileri ancak denk gelirse eşleştiriyor diye araştırmıştım. Bu nedenle resmî emulatör dışındakilerini kullanmanı tavsiye etmem.

32 Bit GameLoop kurun hocam.

Kurdum sonuç aynı.

GameLoop dışındaki emulatörlerde eşleşme bulmuyordu bende. Son birkaç aydır denemedim ama eğer değişmediyse diğer emulatörlerde eşleşme bulmayı ya kapamışlar ya da sadece aynı emulatörü kullanan birileri ancak denk gelirse eşleştiriyor diye araştırmıştım. Bu nedenle resmî emulatör dışındakilerini kullanmanı tavsiye etmem.

Hocam RX6600 i312100F 16 GB RAM var drop giriyor yani.

GameLoop dışındaki emülatörlerde oynamak maç bulma süresini arttırabilir 64 Bit olarak mı yüklediniz GameLoop'u.

İlk olarak 64 Bit indirdim sonra 32 Bit'in daha iyi olduğunu öğrenip indirdim ikisi de aynı bir şey değişmedi ben de.

MEmu, MSI Player, ld Player, mumu Android 12, Nox Player.
MSI Player ile MEmu'yu öneririm. Çok iyi.

BlueStacks'te maalesef virüs vardır ve performanslı da değildir o kadar.

Maç bulma olayı ne durumda.

Kurdum sonuç aynı.

Hocam RX6600 i312100F 16 GB RAM var drop giriyor yani.

İlk olarak 64 Bit indirdim sonra 32 Bit'in daha iyi olduğunu öğrenip indirdim ikisi de aynı bir şey değişmedi ben de.

Maç bulma olayı ne durumda.

O sistemde drop yemesi hiç normal değil virüs vs girmiş olabilir.

SSD var öyle değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı