PUBG Mobile için GameLoop vs BlueStacks

Melehat

Centipat
Makaleler
1
Yer
Valandovo, Kuzey Makedonya
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarımda PUBG Mobile oynamak istiyorum. GameLoop'da daha önce oynadım fakat kontrollerle ilgili sorun yaşadım. Tuşun üstüne kontrol butonunu koymama rağmen çalışmıyordu. Ben de "BlueStacks indirsem mi?" diye düşündüm. Sizce PUBG Mobile en iyi BlueStacks'ten mi? Yoksa GameLoop'dan mı oynanır?
Bilgisayarımın özellikleri:
Intel Core 12. nesil i5 12400F.
AMD Radeon RX 6600 8 GB.
16 GB RAM.
512 GB SSD.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bilgisayarımda PUBG Mobile oynamak istiyorum. GameLoop'da daha önce oynadım fakat kontrollerle ilgili sorun yaşadım. Tuşun üstüne kontrol butonunu koymama rağmen çalışmıyordu. Ben de "BlueStacks indirsem mi?" diye düşündüm. Sizce PUBG Mobile en iyi BlueStacks'ten mi? Yoksa GameLoop'dan mı oynanır?
AMD Radeon RX 6600 8 GB.
16 GB RAM.
512 GB SSD.
GameLoop'ta oyunu ilk indirdiğinizde bütün kaynakları indirin ve oynayın. Muhtemelen düzelir.

GameLoop'tan oynanır.
AMD Radeon RX 6600 8 GB.
16 GB RAM.
512 GB SSD.

AMD Radeon RX 6600 8 GB.
16 GB RAM.
512 GB SSD.

Bence en iyi Nox'dan oynanır bende ikisi de kasıyordu Nox kasmıyor.

Bence en iyi Nox'dan oynanır bende ikisi de kasıyordu Nox kasmıyor.
1693583758767.png

Setup'ı açınca böyle diyor bir şey olur mu? www.bignox.com sitesinden indirdim.

güvenlik duvarı bu, run diyin açılır virüs falanda yoktur merak etmeyin

Bu arada güvenlik duvarıda bilgisayarı yavaşlatıyor diye duydum ama %100 doğru mu bilmiyorum

güvenlik duvarı bu, run diyin açılır virüs falanda yoktur merak etmeyin

Bu arada güvenlik duvarıda bilgisayarı yavaşlatıyor diye duydum ama %100 doğru mu bilmiyorum
Tamam ben arama yapınca iki site gördüm üsttekinden indirdim. Sitenin fotoğrafı yok diye bi şüpheye düştüm bir de böyle tehlikeli filan diyince korktum.

Geri
Yukarı