PUBG Mobile jiroskop açmalı mı?

İşletim sistemi
iOS
PUBG Mobile oynamaya başladım, dün iPad 9 satın aldım. Sizce jiroskop açıp mi oynamalıyım?

Anılar anılar ah ah🤣 Jiroskopa alisirsan cok iyi oynarsin diye dusunuyorum bir de elindeki cihaz kasmadan oynatirsa cok iyi. Jiroskoptan da önemli olan bir şey var; serilik. İster 2 parmak oyna ister 6 parmak oyna seri olursan seni vuramazlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anılar anılar ah ah🤣 Jiroskopa alisirsan cok iyi oynarsin diye dusunuyorum bir de elindeki cihaz kasmadan oynatirsa cok iyi. Jiroskoptan da önemli olan bir şey var; serilik. İster 2 parmak oyna ister 6 parmak oyna seri olursan seni vuramazlar.
Yeni yeni alışmaya başlıyorum, eskiden oynayamadım icin acısını çıkartacağım 🤣, bu arada hiç kasmıyor jiro deneyecem

Yeni yeni alışmaya başlıyorum, eskiden oynayamadım icin acısını çıkartacağım 🤣, bu arada hiç kasmıyor jiro deneyeceğim.

Kesinlikle jiroya alismani oneririm. Bu arada 4 parmagi bilmem ama en az 3 parmak oynamaya çalis 2 parmak gitmez o oyun bot gibi saga sola kosarsin sen aim alana kadar adam kafana kafana m4'u gecirir🤣

Yeni konular

Geri
Yukarı