PUBG Mobile jiroskop olmayan telefonda jiroskop nasıl açılır?

AnotherJourney

Kilopat
J8 kullanıyorum ama cihazimda fiziksel olarak jiroskop yok bildigim. PUBG icin jiroskop gerekiyor internette videolar var ama bir sonuc cikmadi. Sizin bildiginiz bir yol var mı yoksa fiziksel olarak jiroskop olmayan telefonda jiroskop acmak ımkansız mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer telefonunda jiroskop yoksa otomatik döndür seçeneğini açamaman gerek. Eğer ekranı yan yatırdığında dönmüyorsa telefonunda jiroskop yok demektir. Bu nedenle hiçbir şekilde denge bilgisini alamazsın.

Hatta video izlerken ekranı yan döndürünce dönüyorsa bu sensör var diye biliyorum.
Hatta video izlerken ekranı yan döndürünce dönüyorsa bu sensör var diye biliyorum.
Bende jiroskop yok takilabilirmi
Eğer telefonunda jiroskop yoksa otomatik döndür seçeneğini açamaman gerek. Eğer ekranı yan yatırdığında dönmüyorsa telefonunda jiroskop yok demektir. Bu nedenle hiçbir şekilde denge bilgisini alamazsın.
Bende bunlar var : pusula ivme ölçer yakınlık sensörü ortam ışığı sensörü var ama jiro yok takılabilirmi telefona telefon gm 20

Son düzenleme:
Arkadaşlar benim telefon Huawei P9 Lite mini otomatik döndürme özelliğini açtığımda cihazım dönüyor ama PUBG'ye girdiğimde jiroskopu aç dediğimde cihazınızda bu özellik mevcut değil diyor. Ne yapmam gerek?

Yeni konular

Geri
Yukarı