PUBG Mobile Kasma Sorunu

shanoglu60

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Tarsus
Daha fazla  
Meslek
Seo
Merhaba Technopat Severler 😊

Başlıkta da belirttiğim gibi PUBG Mobile oynarken oyun kasıyor bazı yerlerde, PUBG Lite çok rahat oynuyorum. PUBG Mobile de hangi ayarları yaptıysam olmadı. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

ASUS P5Q SE2
Core 2 Quad Q9400
7 GB Kingston Ram
2 GB RX 460 GDDR5 128 Bit DX12
2 TB Hardisk
Windows 10 64 Bit Pro

Merhaba Technopat Severler 😊

Başlıkta da belirttiğim gibi PUBG Mobile oynarken oyun kasıyor bazı yerlerde, PUBG Lite çok rahat oynuyorum. PUBG Mobile de hangi ayarları yaptıysam olmadı. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

ASUS P5Q SE2
Core 2 Quad Q9400
7 GB Kingston Ram
2 GB RX 460 GDDR5 128 Bit DX12
2 TB Hardisk
Windows 10 64 Bit Pro
PUBG Mobile çok sıkıntılı bir oyun. Ayarlardan kare hızını ultra yapın ve sağ üstteki launcher ayarlarından 1080P yapın oyunu. Kaydet deyin ve yeniden başlayın. Hala kasacakdır çünkü tüm sistemlerde kasıyor. Çok saçma bir oyun. Biz arkadaşla test ettik aynı yerlerde aynı salisede drop giriyor. Aynı anda herkese giriyor yani. O oyunu bırakmanızı tavsiye ederim.

Hala neden mobile oynanıyor anlamıyorum. Her oyun hileciler geliyor ve can sıkıyor. PUBG Lite çok fazla donanım istemiyor. Başlarda biraz silah sekmelerine alışman gerekebilir ancak hiç yoktan hileciler yok şu an için.

Youtube'da birkaç yardımcı olacak video var. Ayrıyetten ekran kartı driveriniz bir kenara oyunlarla ilgili directx gibi sürücüleri de güncel tutun.

Youtube' de olan videoların hepsine baktım. Ekran kartı driverim güncel zaten, oyunlar ile ilgili directx sürücüleri derken orayı anlayamadım.
PUBG Mobile çok sıkıntılı bir oyun. Ayarlardan kare hızını ultra yapın ve sağ üstteki launcher ayarlarından 1080P yapın oyunu. Kaydet deyin ve yeniden başlayın. Hala kasacakdır çünkü tüm sistemlerde kasıyor. Çok saçma bir oyun. Biz arkadaşla test ettik aynı yerlerde aynı salisede drop giriyor. Aynı anda herkese giriyor yani. O oyunu bırakmanızı tavsiye ederim.

Teşekkür ederim. Oyumu kullandıktan sonra deneyeceğim. Dün oynarken kastı. Bende sinir olup sildim. Tekrardan kurup dediğinizi yapacağım. PUBG Lite oynuyorum. O oyunda hiçbir sıkıntı yaşamadım.
Hala neden mobile oynanıyor anlamıyorum. Her oyun hileciler geliyor ve can sıkıyor. PUBG Lite çok fazla donanım istemiyor. Başlarda biraz silah sekmelerine alışman gerekebilir ancak hiç yoktan hileciler yok şu an için.

Yorumunuz için teşekkür ederim. Ben zaten PUBG Lite de oynuyorum. Hem de çok severek, ama ne bileyim mobile de oynamak istiyorum.
Emulatorde oynamak yerine dual boot Android kurun. Ya da Pubg Lite.

Dual-Boot Android nasıl kuracağım. Fazla bilgim yok yardımcı olabilir misiniz 😊
Windows'a Android 6.0 Marshmallow Nasıl Kurulur? bunu deneyeceğim.
Emulatorde oynamak yerine dual boot Android kurun. Ya da Pubg Lite.

Ne yaptım ne ettiysem şu PC ye android kuramadım. Yardımcı olur musunuz ? Androidx86 ekranında kalıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı