PUBG Mobile kaynak paketlerinin önemi

MaskeliFedai01

Centipat
Merhaba herkese, hemen hemen 6GB'lık klasik grafik paketi, 1GB'a yakın önerilen kaynak paketi ve 172MB'lık sistem kaynak paketi var. Bunların indirilip indirilmemesi oyundaki tuş ayarlarını, FPS değerlerini vs. etkiler mi?

Tuş ayarlarıyla alakası yok ama bildiğim kadarıyla harita yüklenmesi vs gibi durumlarda önceden dokular vs yüklü olacağı için anlık olarak sen oynuyorken indirmek zorunda kalmayacaktır. Bence indir gitsin.

Diablo Immortal bana 10 GB kadar ek paket indirtmişti ve oyunun şu anda telefonda kapladığı alan 16 GB :D

Telefon kötüyse, kaynak paketlerinin indirilmesi telefonu erken ısındırır, fps değerini düşürür. Kendimden biliyorum. Düz çıplak karakter gördüğümde veya giydiğimde daha yüksek fps veriyordu. Ama bizim ekipten birinde firavun vardı ve her görüşümde Bi tık kasma oluyordu. Ben bu durumu engellemek için 90 fps config kullanıyordum. İşe de yarıyordu. Tavsiye etmem ama telefon kötüyse kullanılması gerekli bence. Dikkat edin, ban yeme şansınız var.

Telefon kötüyse, kaynak paketlerinin indirilmesi telefonu erken ısındırır, fps değerini düşürür. Kendimden biliyorum. Düz çıplak karakter gördüğümde veya giydiğimde daha yüksek fps veriyordu. Ama bizim ekipten birinde firavun vardı ve her görüşümde Bi tık kasma oluyordu. Ben bu durumu engellemek için 90 fps config kullanıyordum. İşe de yarıyordu. Tavsiye etmem ama telefon kötüyse kullanılması gerekli bence. Dikkat edin, ban yeme şansınız var.
Eğer böyle bir durum varsa indirilmemesi evet daha mantıklıymış. Ama tabi telefon veya tablet performansı burada önemli nokta.

Telefon kötüyse, kaynak paketlerinin indirilmesi telefonu erken ısındırır, FPS değerini düşürür. Kendimden biliyorum. Düz çıplak karakter gördüğümde veya giydiğimde daha yüksek FPS veriyordu. Ama bizim ekipten birinde firavun vardı ve her görüşümde bir tık kasma oluyordu. Ben bu durumu engellemek için 90 FPS Config kullanıyordum. İşe de yarıyordu. Tavsiye etmem ama telefon kötüyse kullanılması gerekli bence. Dikkat edin, ban yeme şansınız var.

Emülatörüm hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı