PUBG Mobile Lite 0.26.0 güncellemesi yayınlandı

Leon Dayı

Hectopat
Makaleler
9
Yer
İstanbul, Türkiye
PUBG Mobile Lite 0.26.0 güncellemesi bugün Play Store'da yayınlandı!
Güncelleme içerikleri:
1. Görsel iyileştirmeler yapıldı.
2. Silah hasarları düzeltildi.
3. PUBG Mobile'in destek arayüzü eklendi.

Screenshot_2023-09-28-15-35-53-528.jpg

Düzeltilmemiş sorunlar:
1. Oyundan atma sorunu.
2. Buglar ve hatalar.

Beklediğimiz diğer tahmini yenilikler şu an eklenmemiş. Henüz eklenip veya eklenmeyeceği konusunda kesin bilgi yok.

Düzelen bir şey yok bu arada. YouTube'dan bakın adam hala 2 şarjör boşaltmaya devam ediyor. IOS'a gelse bile oynanmayacak bir oyun. Düz sürümü oynayıp geçin.

Şu an tahmin ediyorum ki yavaş yavaş oyunla ilgilenmeye ve geliştirmeye başlıyorlar. Umuyorum ki diğer sorunlarda düzelecektir.

Hala daha rezalet bir oyun. Hile kullanarak her sezon as fatih olduğum garip bir oyundur. Çok kolay bir şekilde hile açılabildikten sonra ne kadar iyi yaparlarsa yapsınlar bir şey değişmez. Hiç Lite'a bulaşmayın. Hileyim diğer hilelerle vs atıyorum o durumda oyun. 15FPS PUBGM oynayın daha iyi.

Hala daha rezalet bir oyun. Hile kullanarak her sezon as Fatih olduğum garip bir oyundur. Çok kolay bir şekilde hile açılabildikten sonra ne kadar iyi yaparlarsa yapsınlar bir şey değişmez. Hiç Lite'a bulaşmayın. Hileyim diğer hilelerle vs atıyorum o durumda oyun. 15FPS PUBGM oynayın daha iyi.

Haklısınız ama oyunla yavaş yavaş ilgilenmeye başlanmış gibi görünüyor. Hilelere PUBGM'daki gibi aynı veya benzer sistemle büyük miktarda azaltabilirler.

Evet 2-3 yıl boyunca kaderine bırakıldı ama şu an bir gelişmeler var gibi. PUBGM'yi iyice bozdular bari bu oyunu düzeltseler ona şükrederiz.
Oyun düzeltilirse fena oynanır. Millet FPS yüzünden bırakıyor PUBGM'i çoğunlukla.

Geri
Yukarı