PUBG Mobile Lite neden güncelleme almıyor?

Leon Dayı

Hectopat
Makaleler
9
Yer
İstanbul, Türkiye
PUBG Mobile düzenli aralıklarla güncelleme almaya devam ediyor ama PUBG Mobile Lite 3 yıldır güncelleme almıyor. Eskiden PUBG Mobile Lite oynardım sonradan güncelleme kesildikten sonra hatalar olduğu için PUBG Mobile'a geçtim. Sizce neden güncelleme almıyor? Biliyorsunuz ki Tencent Games gitti ve artık adı Level Infinite oldu. Bir ara Krafton Games satın aldı olayları vardı, ne oldu?

PUBG Mobile artık gittikçe Battle Royale oyunu olmaktan çıkıyor. Her güncelleme de saçma şeyler geliyor ve bir şeyleri mahvetmeden duramıyorlar. Ve oyuncu sayısı gittikçe azalıyor.

PUBG Mobile düzenli aralıklarla güncelleme almaya devam ediyor ama PUBG Mobile Lite 3 yıldır güncelleme almıyor. Eskiden PUBG Mobile Lite oynardım sonradan güncelleme kesildikten sonra hatalar olduğu için PUBG Mobile'a geçtim. Sizce neden güncelleme almıyor? Biliyorsunuz ki Tencent Games gitti ve artık adı level ınfinite oldu. Bir ara krafton Games satın aldı olayları vardı, ne oldu?

PUBG Mobile artık gittikçe Battle Royale oyunu olmaktan çıkıyor. Her güncelleme de saçma şeyler geliyor ve bir şeyleri mahvetmeden duramıyorlar. Ve oyuncu sayısı gittikçe azalıyor.

Hocam onu geçin artık Lite zaten Lite değil. Normal oyun 700 MB Lite 1GB :D

PUBG Mobile Lite telefonu PUBG Mobile kaldırmayan için yapıldı ve desteğini bayağı kestiler oynayanda yok zaten bir de PUBG Mobile ne kadar güncelleme gelirse gelsin klasik modlar hala duruyor onları oynayabilirsin.

PUBG Mobile Lite telefonu PUBG Mobile kaldırmayan için yapıldı ve desteğini bayağı kestiler oynayanda yok zaten bir de PUBG Mobile ne kadar güncelleme gelirse gelsin klasik modlar hala duruyor onları oynayabilirsin.

PUBG Mobile bayağı bozdu oynamak istemiyorum. Oyun adı üstünde Battle Royale savaş oyunu. Onunla ilgili içerikler/güncellemeler getirmek yerine yok Messi yok Blackpink vs. getiriyorlar. PUBG Mobile Lite'da güncelleme kesildikten sonra sunucu hataları, maç bulmama sorunu ve silah hasarları vs. sorunları ortaya çıktığı için PUBG Mobile'a geçmiştim. İki oyunda da oyuncu sayısı azalmaya devam ediyor maç atıyorum yarısı bot. Eskiden gerçek oyuncular çoktu. Şimdi neredeyse 10 tane bot öldürüyorum.

PUBG Mobile bayağı bozdu oynamak istemiyorum. Oyun adı üstünde Battle Royale savaş oyunu. Onunla ilgili içerikler/güncellemeler getirmek yerine yok messi yok blackpink vs. getiriyorlar. PUBG Mobile Lite'da güncelleme kesildikten sonra sunucu hataları, maç bulmama sorunu ve silah hasarları vs. sorunları ortaya çıktığı için PUBG Mobile'a geçmiştim. İki oyunda da oyuncu sayısı azalmaya devam ediyor maç atıyorum yarısı bot. Eskiden gerçek oyuncular çoktu. Şimdi neredeyse 10 tane bot öldürüyorum.

Yüksek ranklarda özellikle elmastan sonra bot sayısı düşüyor bende öyle oluyordu.

Geri
Yukarı