PUBG Mobile Nasıl 90 FPS Olur?

GameLoop 7.1'de aktif zaten ayarlar/oyun bölümünde 90FPS'i seçiyoruz oyunu kapatıp açıyoruz bu kadar basit 90FPS'deki akıcılık ayrı bir şey olmuş gerçekten yapmayan pişman olur.

Ben 90 FPS yapamadım bir türlü beta yüklememe rağmen. Emülatörde 90FPS seçiyoırum, oyun içinde aşırı yüksek diyorum yine 60 FPS.

Ben şuan betayı yükledim FPS 55 60 arası çatışmalarda bile böyle yani 90 FPS aktif edemediğim halde ama önceki gameloop da 60lık olduğundan 45 50 arası seyrediyordu. Demem o ki tavan FPS i arttırdığı için sanırım normal FPS im de ona göre yükseldi ayrıca önceden bandi ile kayıt almam imkansızken şuan FPS de oynama olmadan kayıt alıyorum

Ben şu an betayı yükledim FPS 55 60 arası çatışmalarda bile böyle yani 90 FPS aktif edemediğim halde ama önceki GameLoop'da 60'lık olduğundan 45 50 arası seyrediyordu. Demem o ki tavan FPS'i arttırdığı için sanırım normal FPS'im de ona göre yükseldi ayrıca önceden bandi ile kayıt almam imkansızken şu an FPS'de oynama olmadan kayıt alıyorum.

Yapman gereken emulator açıldıktan sonra oyunu otomatik olarak açıyor başlatırken çıkıp emülatörün içinden tekrar açarsan 90 FPS aktif olur grafik ayarlarında gözükmez ama FPS sayacını açarsan farkedersin.

Geri
Yukarı