PUBG Mobile Nasıl 90 FPS Olur?

Tacettin Games kime ait hocam? :D
1599614782080.png

Gameloop 7.1 Beta indirdim kurdum Gameloop ayarlarından 90Fps çektim Nvidia denetim masasından Fps sınırını 140 yaptım.Yinede 59 Fps geçmiyor.Garip garip işler.

Gameloop 7.1 Beta indirdim kurdum Gameloop ayarlarından 90Fps çektim Nvidia denetim masasından Fps sınırını 140 yaptım.Yinede 59 Fps geçmiyor.Garip garip işler.
Gameloop 7.1 indirip 90fps seçildikten sonra oyuna giriş yapıyoruz f11 tuşuna basıyoruz ve sağdaki tuşlardan en alttaki çık tuşuna iki kere basıp oyundan çıkıyor ve pubg mobile simgesine tıklayarak oyunu yeniden başlatmış oluyoruz ama önemli nokta emülatör hâlâ açık sadece oyunu kapatıp açıyoruz ve 90fps aktif. İkinci seçenek active.sav dosyası bulmak you tube da çok var es dosya yöneticisi ile oyuna ekleyip kullanabiliriz.Gameloop 7.1 çok daha iyileştirilmiş ve çok daha stabil olmuş yaklaşık 1 aydır kullanıyorum kesinlikle tavsiye ederim. (Not:Oyun halen 90fps yazan ayarı açmıyor ama fpse bakarsanız 90 a kadar çıktığını görebilirsiniz yapan arkadaşlar teşekkür etmek için beğenmeniz yeterli.)

Yeni konular

Geri
Yukarı