Çözüldü PUBG Mobile ödeme yapılmasına rağmen UC hesaba aktarılmadı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

zyflex

Hectopat
PUBG Mobile'da, midasbuy seçeneğiyle oyun içerisinden belli bir miktar UC yüklemesi yaptım. Ödemenin başarısız olduğu söylendi ancak kartımdan para çekildi ve üstüne bir de kartımda abonelik oluşturuldu. Aboneliği iptal ettim ancak ödemeyi aldılar ve UC hesabıma aktarılmadı gerekli mailleri vesaire attım anca tarafıma geri dönüş henüz gerçekleşmedi. Bu durumu yaşayan bir arkadaşımız varsa yardım edebilir mi ne yapmam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Selamlar bu konuya yanıt gelmediği için güncellemeyi unutmuştum şimdi aklıma geldi. Bu sorunu yaşayan arkadaşlar olursa eğer 2-3 saat beklemeniz halinde kartınıza iade gerçekleşiyor, ben mail falan atmıştım ancak maile geri dönüş yapılmadan gerçekleştirildi, yani pekte panik yapmaya gerek yok kısa sürede halloluyor.
Selamlar bu konuya yanıt gelmediği için güncellemeyi unutmuştum şimdi aklıma geldi. Bu sorunu yaşayan arkadaşlar olursa eğer 2-3 saat beklemeniz halinde kartınıza iade gerçekleşiyor, ben mail falan atmıştım ancak maile geri dönüş yapılmadan gerçekleştirildi, yani pekte panik yapmaya gerek yok kısa sürede halloluyor.

Çözüm

Geri
Yukarı