PUBG Mobile Oynayacak Arkadaş Arıyorum

Ali129

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Hatay/Antakya
Bu aralar bilgisayardan PUBG Mobile oynamaya başladım, arkadaşım olmadan oynayınca hiç zevk vermiyor. Bazen kendini bilmez troller geliyor ve oyunu mahvediyor. Yaş önemli değil, düzgün oyun oynamasını bilen birilerini arıyorum. İstek attığınızda Technopat'ta gördüğünüzü yazın ki kabul edeyim. Ya da siz de buraya oyundaki isimlerinizi yazabilirsiniz.

Kullanıcı Adım: TheGhostMan07

Son düzenleyen: Moderatör:

rebelle

Hectopat
Discord isimli çok güzel bir oyuncu platformu var. Teamspeak veya Skype'yi duymuşsundur bu da onlar gibi konuşma programı. Onu indirip bir sunucuya katılarak oyun arkadaşı bulabilirsin. Bazı yayıncıların falan Discord sunucuları var oralarda da iyi arkadaşlıklar kurabilirsin.

Regionella

Hectopat
Leonardo5555 nickim, ekleyebilirsin, profilime gir kontrol et. Oynarız müsait olunca.

Mustafa Celal

Centipat
Makaleler
1
Bu aralar bilgisayardan PUBG Mobile oynamaya başladım, arkadaşım olmadan oynayınca hiç zevk vermiyor. Bazen kendini bilmez troller geliyor ve oyunu mahvediyor. Yaş önemli değil, düzgün oyun oynamasını bilen birilerini arıyorum. İstek attığınızda Technopat'ta gördüğünüzü yazın ki kabul edeyim. Ya da siz de buraya oyundaki isimlerinizi yazabilirsiniz.

Aimim iyi en son sezon 12 de tac 3 de saldim s14 esli fatihe kasacam istersen kasalim

Bozo 60

Yoctopat

Yukarı