PUBG Mobile Oyun arkadaşı

Sanmıyorum ya, sonuçta hileleri de yapımcılar satıyor yani bu işten her türlü onlar kazançlı çıkıyor. Sürekli güncelleme gelmiyor mobile ve anti cheat uygulamasıda entegre edilmemiş. Açık her türlü hileye.

Sanmıyorum ya, sonuçta hileleri de yapımcılar satıyor yani bu işten her türlü onlar kazançlı çıkıyor. Sürekli güncelleme gelmiyor Mobile ve anti cheat uygulamasıda entegre edilmemiş. Açık her türlü hileye.
Ya kardeşim fazla araştırmadım, fakat güncellemeden önce hileciler daha göze daha çok çarpıyordu. Şu an yok demiyorum tabii var fakat mobilde de oluyor bunlar, artık sadece bilgisayarda değil normalde PUBG Lite ve Steam PUBG oynuyorum. Ancak PUBG Mobile'ın zevki biraz farklı oluyor, oyun içinde emülatörüm diye almıyorlar. Bende dedim 1-2 kisi eksik buradan yazıp, oyun arkadaşı bulurum.
Sanmıyorum ya, sonuçta hileleri de yapımcılar satıyor, yani bu işten her türlü onlar kazançlı çıkıyor. Sürekli güncelleme gelmiyor Mobile ve anti cheat uygulamasının içine entegre edilmemiş. Açık her türlü hileye.
Anti cheat entegre edilmis diye duydum.
Mehmetİstanbul ekleyebilirsin 😀
Reis ID çıkmadı tekrar atar mısın?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı