PUBG Mobile PC Scope Açılmama Sorunu

MustafaExoRekt

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi PUBG Mobile PC' de sağ tıka basınca dürbün açılmıyor. Hiçbirşey olmuyor anlayacağınız. Bunu nasıl düzeltebilirim. Tuş atama yerini de default konuma getirdim ama değişen birşey yok.

Hangi emülatörden oynuyorsun? Öncelikle oyun içindeki tuş ayarlarını açın, üzerine emülatörün tuş ayarlarını açın üst üstte geldiğinden emin olun. Daha sonra sıfırlamaya çalışın bunları yaparken emülatörü sağa sola çok oynatmamaya çalışın.

Artı -1 Eksi
Hangi emülatörden oynuyorsun? Öncelikle oyun içindeki tuş ayarlarını açın, üzerine emülatörün tuş ayarlarını açın üst üstte geldiğinden emin olun. Daha sonra sıfırlamaya çalışın bunları yaparken emülatörü sağa sola çok oynatmamaya çalışın.
PUBG Mobile'in kendi emülatöründen oynuyorum. Ayarlarına teker teker baktım olmadı.

Tuş ayarlarına girin, tuş atama modu smart 1080p olarak ayarlayın. İkincil tuşlarda direksiyon, nişan ve ateş seçeneklerinin tikleri aktif olmalı hepsi seçili olmalı.

Ayarlarınız bozulmuş durumda ama tam olarak problem nedir bilmiyorum. Oyunu kaldırıp temiz bir kurulup yaptınız mı? Ya da apk olarak ayarları alabiliyor musunuz? Youtube üzerinden bakabilirsiniz.

Ayarlarınız bozulmuş durumda ama tam olarak problem nedir bilmiyorum. Oyunu kaldırıp temiz bir kurulup yaptınız mı? Ya da apk olarak ayarları alabiliyor musunuz? Youtube üzerinden bakabilirsiniz.
Çok erken cevap verdiğiniz için çok ama çok teşekkürler. Oyunu kaldırdım sonuç hala aynı. Sildim oyunu PUBG Lite yüklüyorum.

Artı -1 Eksi
Telefonumda bildirimler açık değil ne yazıkki zaman buldukça girebiliyorum. Lite indirmek ayrı problem. Pubg tencent sıfır ve temiz kurulum yaparsanız problem olacağını düşünmüyorum ccleaner ile temizlik de yapın.

10 dk önce benimde öyleydi. Ayarlara gir. Dürbün modu. Basılı tut yapmışım ben. Ona dokun de. Bu kadar :)
Başlıkta da belirttiğim gibi PUBG Mobile PC' de sağ tıka basınca dürbün açılmıyor. Hiçbirşey olmuyor anlayacağınız. Bunu nasıl düzeltebilirim. Tuş atama yerini de default konuma getirdim ama değişen birşey yok.
Ayarlara gir sol tarafta dürbün modu var genelde. Ona dokun de bu kadar basit.

Geri
Yukarı