PUBG Mobile performansı iyi emülator tavsiyesi

Ekran 90Hz mi peki laptopun ona da bağlı 90FPS alması. Ve yanlış anlamayın GameLoop iyidir zaten o konuda sıkıntı yok :). Bazıları demiş BlueStacks 5 daha performanslı diye ama daha çok FPS veriyor mu gerçekten GameLoop'a göre?

Ben BlueStacks 5 de PUBG Mobile indirdim çok takılıyor mesela dürbün açıyorsun ya da çatışmaya girdin anında takılıyor ve bazılarında donuyor bile sistemim de iyi diye düşünüyorum GameLoop da indirmek istemiyorum mavi ekran hataları alan oluyor ve bende GameLoop yüzünden mavi ekran alırım diye korkuyorum o yüzden telefondan oynuyorum.

Ben BlueStacks 5 de PUBG Mobile indirdim çok takılıyor mesela dürbün açıyorsun ya da çatışmaya girdin anında takılıyor ve bazılarında donuyor bile sistemim de iyi diye düşünüyorum GameLoop da indirmek istemiyorum mavi ekran hataları alan oluyor ve bende GameLoop yüzünden mavi ekran alırım diye korkuyorum o yüzden telefondan oynuyorum.
Gameloop'ta hiç karşılaşmadım şuana kadar. Bluestacks 4 vardı en son kullandığımde ve çok donuyordu, resmen 1660ti ile oynayamıyordum. Gameloop'a geçtim hiç bir sorun olmadı öneririm.

GameLoop'ta hiç karşılaşmadım şu ana kadar. BlueStacks 4 vardı en son kullandığımde ve çok donuyordu, resmen 1660 Ti ile oynayamıyordum. GameLoop'a geçtim hiçbir sorun olmadı öneririm.

Evet bende indirmek istiyorum ama işte mavi ekran hatası alırım diye korkuyorum hatta daha yeni GameLoop yüzünden mavi ekran almış biri konu açmış hiç karşılaşmadım demişsiniz o GameLoop sürümünün kurulum dosyasını atabilir misiniz rica etsem 🙂 bir de 90 FPS seçeneği var mı olmasa da olur zaten ekranım 60 Hz ama yine de sorayım dedim.

İşte en performanslısı yine GameLoop hem diğer forumlar BlueStacks de telefon olarak gördüğünü söylüyorlardı hem de BlueStacks 5 de 90 FPS seçeneği yok ama GameLoop'ta var?

BlueStacks ortalama FPS de 10 maximum FPS de 12 FPS fark atmış. Ama GameLoop minimum FPS de 11 FPS fark atmış.

1620286219217.png

1620286284997.png

Evet bende indirmek istiyorum ama işte mavi ekran hatası alırım diye korkuyorum hatta daha yeni GameLoop yüzünden mavi ekran almış biri konu açmış hiç karşılaşmadım demişsiniz o GameLoop sürümünün kurulum dosyasını atabilir misiniz rica etsem 🙂 bir de 90 FPS seçeneği var mı olmasa da olur zaten ekranım 60 Hz ama yine de sorayım dedim.
60Hz ekranım var bu yüzden yok sanırım ama hatırlamıyorum tam. Ve dosyayı atabilirim fakat akşama doğru olur muhtemelen.

PUBG Mobile'i emülatörden oynamak istiyorum lagsız ve kasmadan. En iyisi hangi emülatör?

-Ryzen 5 3500U.
-Vega 8 Mobile.
-DDR4 2400MHz 8 GB RAM.
Bence hepsini deneyin, size herhangi bir şey söylemek isterdim fakat çok karışık, eskiden GameLoop mavi ekran veriyordu BlueStacks geçtim orası olmadı MEmu geçtim.

BlueStacks ortalama FPS de 10 maximum FPS de 12 FPS fark atmış. Ama GameLoop minimum FPS de 11 FPS fark atmış.

Eki Görüntüle 1009826

Eki Görüntüle 1009827

Olabilir çünkü BlueStacks 5 de hiçbir özellik yok neredeyse çünkü beta da ben BlueStacks 5 kullanıyorum ama kontrolleri değiştiremiyorum mesela en önemli özellik o zaman siz BlueStacks 5 kullanın oyununuz takıla takıla dona dona oynayın hatta ban bile yiyebilirsiniz GameLoop dışı emulatör kullandığınız için.

60Hz ekranım var bu yüzden yok sanırım ama hatırlamıyorum tam. Ve dosyayı atabilirim fakat akşama doğru olur muhtemelen.

Tamamdır hocam bekliyorum bu arada Google Drive ya da MediaFire'dan atın başka yerlerden atarsanız ban yiyebilirsiniz ben bir keresinde o yüzden 1 günlük yemiştim teşekkür ederim şimdiden 🙂

Bence hepsini deneyin, size herhangi bir şey söylemek isterdim fakat çok karışık, eskiden GameLoop mavi ekran veriyordu BlueStacks geçtim orası olmadı MEmu geçtim.

Hocam Memu güvenilir değil diyorlar hatta ben de Memu'nun kurulum dosyasını virüs total'de aratmıştım 2-3 gün önce bazı anti virüsler virüslü gösteriyordu.

Son düzenleme:
@erendeveci13 hocam GameLoop kurulum dosyasını atacaktınız rica etsem atabilir misiniz 🙂

Hocam evet aklımda fakat bilgisayarda bazı uygulamalar açılmıyor kapanmalar vb. oluyordu, şu an serviste... SSD aynı şekilde kalacakmış, RAM'i kontrol ediyorlardı aradığımda. Fakat oyunlar HDD'ydi, onunla ilgili hala net bir şey demediler fakat muhtemelen sorunlu dediler. Kurtarabilirlerse atacağım, hatta olumlu/olumsuz sonuç gelince de paylaşırım.

Geri
Yukarı