PUBG Mobile sunucu değiştirme

Hocam internette pek çok video mevcut isterseniz deneyebilirsiniz lakin pek ihtimal vermiyorum bu tür şeylere.

Çoğunu denedim işe yaramıyor :(

Hocam buldum arkadaşınız var mı?

Eğer arkadaşınız varsa Avrupa sunucundaysa birlikte oynayın senin sunucunu otmatikmen Avrupa olacak.

Teşekkür ediyorum cevabınız için lakin sürekli arkadaşlarımla giriyorum Avrupa'da zaten değişmiyor :(

Çok teşekkür ediyorum ilginiz için tabii ki olur sevinirim :)

Olur çok sevindim arkadaşıma söyleyeyim kabul eder pazartesi günü boşsanız bitirelim görevi. PC mi yoksa mobil misiniz? Arkadaşımın sunucusu Avrupa rahatlıkla yaparız hayırlı akşamlar herkese. Instagram varsa daha kolay ulaşım sana cevabını merak ediyorum beklemedeyim.

Çok teşekkür ediyorum ilginiz için tabii ki olur sevinirim :)
Hocam girdim değiştirdim ve sonuç bu.

1618100825040.png

Birkaç video da izledim sanırım Avrupa sunucusunda olan birinin odasına gitmelisiniz, sonra o kişiden odayı teslim alıp öyle başlatmalısınız. Arkadaşla pazartesi günü denersiniz. Sonucu bekliyorum. :)

Olur çok sevindim arkadaşıma söyleyeyim kabul eder pazartesi günü boşsanız bitirelim görevi. PC mi yoksa mobil misiniz? Arkadaşımın sunucusu Avrupa rahatlıkla yaparız hayırlı akşamlar herkese. Instagram varsa daha kolay ulaşım sana cevabını merak ediyorum beklemedeyim.

PC'den oynuyorum.

Birisiyle girip o kişinin Avrupa seçmesi lazım daha sonra oyundan çıkabilir, veya uzun sürüyorsa otomatik eşleşmeyi kapatabilirsin.

Deneyeceğim sağ olun.

Hocam girdim değiştirdim ve sonuç bu.

Eki Görüntüle 968543

Birkaç video da izledim sanırım Avrupa sunucusunda olan birinin odasına gitmelisiniz, sonra o kişiden odayı teslim alıp öyle başlatmalısınız. Arkadaşla pazartesi günü denersiniz. Sonucu bekliyorum. :)

Anladığım kadarıyla arkadaşım Avrupa sunuculu oda açacak değil mi :)

Hocam Instagram ve oyun ID yazın.

Yarın gündüz yazacağım şu an uyku moduna geçtim:D
not: Ben GameLoop PC üzerinden oynuyorum PC'de girmiyordu hiç sadece livik giriyordu Erangel'da falan 10 dakikada beklesem gelmiyordu şu an mobilden denedim anında girdi :( anlamadım ama PC'den oynamak istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı