PUBG Mobile Tencent Emulator "Driver genius güncel değil" Hatası

crymaN

Decapat
PUBG Mobile Tencent Emulator'e giriş yapınca "Driver genius güncel değil" hatası alıyorum. Bütün driverler güncel, Driver Booster ile güncelledim ama çözülmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Driver Booster ile sürücü güncellemeniz hata. Sürücüleri resmi sitelerinden tek tek kontrol edip, güncel olmayanları yüklemeniz lazım. Driver Booster'i kaldırın, sürücüleri tekrar kaldırıp elle kendiniz kurun.

Driver Booster ile sürücü güncellemeniz hata. Sürücüleri resmi sitelerinden tek tek kontrol edip, güncel olmayanları yüklemeniz lazım. Driver Booster'i kaldırın, sürücüleri tekrar kaldırıp elle kendiniz kurun.
Nasıl kaldırıcam Driver Genius ile kursam sıkıntı olur mu
bide hangi driverleri kurcam bilmiyorum liste vb bi şey var mı

Liste olmaz. Siz, parça hangi markaysa sitesine girip, oradan parçanızın modelini bulup en güncel sürücüyü yükleyeceksiniz. Mesela GTX 1070 ekran kartınız var. Ne yazacaksınız? "GTX 1070 driver" yazıp, Nvidia'nın sitesine gireceksiniz. Neden, üretici Nvidia çünkü.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı