PUBG Mobile yön tuşları sorunu

Tumblr_dejavu

Decapat
Merhaba arkadaşlar hepinize iyi günler.

PUBG Mobile oynarken 'W, A, S, D' yani yön tuşları ile hareket ederken bir anda işlem mouse ile yön hareketine geciyor ayarlarına bakıyorum ve herhangi bir sorun yok sıfırlıyorum gene aynı sorun devam ediyor sağ taraftaki imlecleri kaldirip tekrar acıyorum düzeliyor ama bu seferde bazı klavye ayarlarını kullanmıyorum hepsini tek tek ayarlıyorum bu seferde hızlı koşma aktif olmuyor ve keyifli bir maç geciremiyorum. Düzeltmek için denediğim yollar; oyunu Şili yükledim ayarları her koşulda değistirdim, laptopu formatladım, yeni fare aldım, yetkililerle görüştüm geri dönüş saglanmadı. Bu konu hakkında yardımcı olabilecek biri var mı varsa eğer ister buradan ister Gmail üzerinden cevap verebilir sorun düzelirse eğer cevabı buraya yazacağım şimdiden teşekkür ederim iyi günler.
Sorun sonunda çözüldü. Yapılması gereken işlem PUBG Vietnam server ve global server ikisininde PC'de bulunması gerekiyor. Şu an ikisi de yüklü ve sorunsuz çalışıyor. Vietnam serverına giriş yapan hesaplar global servera giriş yapamaz dikkatli olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı