PUBG MOBİLE'DE DÜŞÜK FPS SORUNU

Quickly

Decapat
Arkadaşlar Intel HD 3000 ve AMD Radeon HD 7470m (7400 series) olmak üzere 2 ekran kartına sahibim.Tencent Games'in emülatörünü kullanıyorum ve en düşük ayarlarda ortalama 15 oyun sonlarına doğru 8 fps yer yer 5 fps bile alıyorum.
Radeon HD ayarlarından Tencent Emülatörü yüksek performanslı gpu ile çalıştır dediğimde geçişli grafikleri
görüntüleme modunda gözükmüyor.Bu konuda napabilirim?
(Bu arada driverlarımı elle güncellemeye çalıştığımda düşük çözünürlük hatası aldığım için güncel değildi)
(Radeon sürümüm 15.301.1901)

Dosya Ekleri

• technopat.PNG
    technopat.PNG
    69,9 KB · Görüntüleme: 78
  • technopat 2.PNG
    technopat 2.PNG
    47,1 KB · Görüntüleme: 75
Çözüm
Arkadaşlar Intel HD 3000 ve AMD Radeon HD 7470m (7400 series) olmak üzere 2 ekran kartına sahibim.Tencent Games'in emülatörünü kullanıyorum ve en düşük ayarlarda ortalama 15 oyun sonlarına doğru 8 fps yer yer 5 fps bile alıyorum.
Radeon HD ayarlarından Tencent Emülatörü yüksek performanslı gpu ile çalıştır dediğimde geçişli grafikleri
(Bu arada driverlarımı elle güncellemeye çalıştığımda düşük çözünürlük hatası aldığım için güncel değildi)
Ekran kartın iyi olsa da emülatörler performansı tam olarak yansıtmaz.
Ekran kartın iyi olsa da emülatörler performansı tam olarak yansıtmaz.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı