PUBG Mobile'de FPS kilidi nasıl kaldırılır?

İşletim sistemi
Android
Config ban daha riskli. Sürekli maç esnasında 1 saatlik ya da 1 günlük ban atıyor ve bunu Config'i silseniz bile yapmaya devam ediyor. En iyi çözüm GFX.

Redmi Note 12 120 Hz. Eski telefonum 60 Hz ama o bile 45 veriyordu en az. Garip bir telefonum var. Gücü var ama vermiyor, sınır 30 FPS.

Note 8 ile aynı performansta bir cihaz. Game Turbo dışında daha sağlam bir FPS ölçerden bakmanızı öneririm. 90 FPS mümkün değil o cihazda.

Cihazın zaten sabit olarak 60FPS verebilecek güçte değil. Bırakın giriş seviyesi cihazları, amiral gemilerinde bile akıcı en mantıklısı. GFX veya Config tek çözüm.

Hocam eskiden internetten birkaç dosya bulup oyun dosyaları ile değiştiriyordum çok daha akıcı oynuyordum. Zaten sabit 60 veya 90 vermez ancak en azından bir 40-55'lerde geziniyordu.

2 yıldır GFX tool ile 60FPS oynuyorum herhangi bir sorun ile karşılaşmadım.

Hangi aracı kullanıyorsunuz hocam?

Config deneyeyim dedim harbiden akıcı 90 FPS oldu gayet iyiydi HDR olanını buldum oda 90 FPS yaptı ama ama ekranın rengi bozuldu.

Screenshot_2023-09-03-02-04-41-442_com.tencent.ig.jpg

GFX Tool for PUBG & BGMI - Google Play'de Uygulamalar bu uygulamayı kullanıyorum detaylarını YouTube üzerinden öğrenebilirsiniz.

Hocam oyuna her güncelleme geldiğinde veya oyuna her girişimizde verileri sildirtme mevzusu var mıdır bunda?

GFX Tool for PUBG & BGMI - Google Play'de Uygulamalar bu uygulamayı kullanıyorum detaylarını YouTube üzerinden öğrenebilirsiniz.

Bu uygulamayı kullandım eskiden oyunun verileeini silmemiz gerekirdi şimdi ise silmemiz gerekmiyor. active.sav dosyasını kendi kuruyor. Pek bir performans beklemezdim ama HD grafikte 55-80 fps arasında performansım var. Efsane oldu hocam teşekkür ederim 😍

Son düzenleyen: Moderatör:
Config deneyeyim dedim harbiden akıcı 90 FPS oldu gayet iyiydi HDR olanını buldum oda 90 FPS yaptı ama ama ekranın rengi bozuldu.

Eki Görüntüle 1929023

Hocam oyuna her güncelleme geldiğinde veya oyuna her girişimizde verileri sildirtme mevzusu var mıdır bunda?

Bu uygulamayı kullandım eskiden oyunun verileeini silmemiz gerekirdi şimdi ise silmemiz gerekmiyor. Active. Sav dosyasını kendi kuruyor. Pek bir performans beklemezdim ama HD grafikte 55-80 FPS arasında performansım var. Efsane oldu hocam teşekkür ederim 😍

Yok efendim güncelleme ile bir sorun yaşamazsınız ve ne demek iyi oyunlar efendim 😉

Yeni konular

Geri
Yukarı