Çözüldü PUBG Mobile'de mouse hareket etmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Pro oyuncu 11

Picopat
Daha fazla  
PUBG Mobile'i telefondan oynuyorum, evde USB donusturucu ve kablosuz mouse klavye seti var. Her şey guzel ama mouse hareket ettiriyorum ama oyunda hareket etmiyor. Ates ediyorum olmuyor. Ates etme tusuna basili tuttugumda ise fare oyle hareket ediyor. Cevreyi oyle görebilyorum. Sag tik yaptığımda oyundan çıkmak istediğinizden emin misiniz diyor. Ne yapmalıyım?
(Lazım mıdır bilmem ama jiroskop özelliği yok benim telefonda A7 2016)

Çözüm
Normaldir, PUBG Mobile'ın emülatör olmadan mouse desteği yok. Çözümü de yok diye biliyorum, ancak parayla Panda Keymapper adlı uygulamayı satın alıp çözebilirsiniz. (ya da storedaki başka keymapperlar)
Normaldir, PUBG Mobile'ın emülatör olmadan mouse desteği yok. Çözümü de yok diye biliyorum, ancak parayla Panda Keymapper adlı uygulamayı satın alıp çözebilirsiniz. (ya da storedaki başka keymapperlar)

Çözüm
Afedersinizde burası bela okuma veya kötü söz söyleme yeri değil. Bunu istiyorsanız tonlarca site var gidin orada yazın. Çocuk oynayamıyor demek ki. Sorun çözmek için buraya yazıyor ve sizin yaptığınız şeye bakın. Bu hoş değil. Lütfen saygılı olun insanlara karşı.

Satın aldım nasıl yapacağım. Yani alacağım şimdi.
Hocam aldığınızda PUBG Mobile'ın teması direk geliyor, oyuna uygulama üzerinden girmeniz yeterli, direk oynayabileceksiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam aldığınızda PUBG Mobile'ın teması direk geliyor, oyuna uygulama üzerinden girmeniz yeterli, direk oynayabileceksiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Teşekkür ederim.

Ne yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210324-205548.png
    Screenshot_20210324-205548.png
    166,9 KB · Görüntüleme: 56
Son düzenleme:

Geri
Yukarı