PUBG Mobile'e'e için 1000 TL tablet önerisi

Beni yanlış anlama ama laptop isteyene kasa önereni gördüm de, tablet isteyene kasa önereni ilk defa görüyorum.
Yok seni yanlış anlamam tabiki de benim bunu önermemdeki amac, bir tablete 1000 TL vermesinin ona pek bir fayda sağlamayacağı belli ki bütçe sıkıntısı var. Biraz daha dişini sıkıp sadece tek bir oyun için 1000 Tl'mi tablete yatıracağına ileriye yönelik düşünsün sadece PUBG Mobile değil, yeri gelir farklı oyunlar da oynar, en azından bilgisayarı olur. Bilmem anlatabildim mi.
Şaka yapıyorsun Dolar 1 liraya düştü'de haberimiz mi yok :)
Uygun fiyatlı düşük özellikli parçalar da mevcut. 4x4 jeep alalım demedik :)

Yok seni yanlış anlamam tabiki de benim bunu önermemdeki amac, bir tablete 1000 TL vermesinin ona pek bir fayda sağlamayacağı belli ki bütçe sıkıntısı var. Biraz daha dişini sıkıp sadece tek bir oyun için 1000 Tl'mi tablete yatıracağına ileriye yönelik düşünsün sadece PUBG Mobile değil, yeri gelir farklı oyunlar da oynar, en azından bilgisayarı olur. Bilmem anlatabildim mi.

Uygun fiyatlı düşük özellikli parçalar da mevcut. 4x4 jeep alalım demedik :)
Anladım da, arkadaş tablet istediğine göre mobil oyunları oynamayı seviyor anlaşılan yoksa baştan bilgisayar sorardı diye düşünüyorum. Ayrıca galiba tableti de pubg mobile için ekranı büyük olur diye istiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı