PUBG Mobile'in ne kadar ömrü kaldı?

Popülerliği düşer ama 1 yılda ölmez. Hala deliler gibi oynayan birsürü kişi var. En az 2 yıl.
Ben bırakalı 1,5 yıl oldu, sonra CoD Mobile oynamaya başladım, CoD'un grafikleriyle PUBG M grafiklerini karşılaştıryordum arkadaşımla, PUBG'yi babasını savunur gibi savunuyor.
PUBG Mobile bitince PUBG New state gelecek sanırsam.
Maalesef onu her velet oynayamaycak, Annelerinin telefonu o oyunun grafiklerini kaldıramaz, hem yeni çıkacak olan, Barbie giydermece gibi olmicak. Steam versiyonu gibi sadece savaş olucak.

Ben bırakalı 1,5 yıl oldu, sonra CoD Mobile oynamaya başladım, CoD'un grafikleriyle PUBG m grafiklerini karşılaştıryordum arkadaşımla, PUBG'yi babasını savunur gibi savunuyor.

Maalesef onu her velet oynayamaycak, annelerinin telefonu o oyunun grafiklerini kaldıramaz, hem yeni çıkacak olan, barbie giydermece gibi olmayacak. Steam versiyonu gibi sadece savaş olacak.

Ön kayıt yaptım bakalım bekliyoruz.

Oyunda tonlarca hileler var ve Tencent bununla hiç uğraşmıyor saçma sapan skinler, kıyafetler getiriyor bu hilelerle uğraşmazsa daha çok oyuncu kaybederler ve en sonunda yani 1-1.5 yıla kapanır diye tahmin ediyorum.

Geri
Yukarı