PUBG Mobile'ın yaptığı saçma sapan güncellemeler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

frukoin

Kilopat
Ne zaman güncelleme yapılsa hesabımdan çıkış yapılmış oluyor. Bütün hassasiyet ayarlarım sıfırlanıyor. Çantaya otomatik olarak toplanması gereken malzemelerin kaç tane alınacağını vs. sıfırlıyor. Grafik ayarlarıma kadar her şey... Her güncellemeden sonra bıktım artık bu ayarlamaları defalarca yapmaktan. Buna ne zaman bir çözüm bulunacak?

PUBG Mobile 2018'de çıkmıştı ilk 1 yıl çok güzeldi oyun keyif alarak oynanıyordu. Ama 1 yılın sonunda saçmalamaya başladığını fark ettiğim an oyunu bıraktım. Şu Anda'da çoğu kişi oyundan bıkmış durumda. En büyük nedenlerden biride özellikle Arap'ların hile kullanıp hiçbir şekilde banlanmamaları. Ve bir sürü nedenleri var.

PUBG Mobile telefonun ömrünü çok yediğini düşünüyorum bence oynamaya gerek yok güncellemeleride sadece kostüm kozmetik eşya üzerine bunlara para vermeyin birikim yapın daha karlı çıkarsınız.

PUBG Mobile telefonun ömrünü çok yediğini düşünüyorum bence oynamaya gerek yok güncellemeleride sadece kostüm kozmetik eşya üzerine bunlara para vermeyin birikim yapın daha karlı çıkarsınız.
Mobil oyunları telefondan oynayan kaldı mı? 🧙‍♂️

Adı üstünde mobil oyun :) fakat, telefonu kasanlar bilgisayardan tercih ediyor eğer, herkes böyle bir tercih'te bulunmaya devam ederse mobil oyun devri kapanır ve sadece PC ve VR üzerinden devam eder diye düşünüyorum yanlış mıyım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı