PUBG mouse takılma sorunu

semihs1

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarı ilk açtığım zamanlar PUBG'de mouse sanki temassızlık yapıyor gibi takılıyor. Sadece PUBGde böyle ve bilgisayar 1-2 saat açık kaldıktan sonra düzeliyor. 70-80FPS aralığında oynuyorum.

GTX 1050 Ti
Ryzen R3 1200
8GB RAM
1TB HDD 120GB SSD

PUBG bu sıkıntıyı yapmaya başladığında HDD'den SSD'ye taşıdım sorun düzelmedi. 3 farklı mouse denedim hepsinde aynı ve anakarttaki tüm USB girişlerini de denedim. Bir video var görev yöneticisinden öncelik değiştiriyor ve düzeliyor. Bunu denedim ilk zamanlar işe yarıyordu fakat o da bir şey yapmıyor artık. Çok büyük bir sıkıntı değil bekleyince geçiyor fakat yardımcı olabilirseniz, düzeltebilirsek mutlu olurum, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Envanteri açınca takılmalar oluyorsa, altta bulunan karakter önizlemesini kapatarak bu sorunu çözebilirsiniz.
yok hocam normal oyun içinde var takılmalar karakter önizlemesi kapalı ayarlar düşükte fpsle alakalı olduğunu düşünmüyorum çünkü bilgisayar birkaç saat açık kalınca düzeliyor garip ve aşırı sinir bozucu bir şey anlayamadım

yok hocam normal oyun içinde var takılmalar karakter önizlemesi kapalı ayarlar düşükte fpsle alakalı olduğunu düşünmüyorum çünkü bilgisayar birkaç saat açık kalınca düzeliyor garip ve aşırı sinir bozucu bir şey anlayamadım
İnternet Dowload Manager yüklüyse kaldırıp deneyin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı