PUBG MSVCP140.dll Hatası

Ali g. Erdoğan

Hectopat
Daha fazla  
Oyunu yükledim ancak Msvcp140.dll hatası veriyor. Visual C+++ sürümlerini yükledim. İnternette denildiği gibi dll indirip system32 ve Syswow64 klasörüne attım ama bir türlü düzelmedi. Yardım etmenizi rica ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benım de aynı uyarı ama ne yaptım ne ettım olmadı. Olmuyo guncelledım o artı vısta seylerını sıldım olmuyo. Napıcam bılgıseyarda değıl o doslya ındırdım, turlu turlu attım olmadı ya yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuda tam 3 defa rapor paylaşılması söylenmiş ve kimse rapor paylaşmamış...

Ben de aksini söyleyemeyeceğim. Rapor paylaşın.

Rapora 'TslGame.exe' yazın.

Benım de aynı uyarı ama ne yaptım ne ettım olmadı. Olmuyo guncelledım o artı vısta seylerını sıldım olmuyo. Napıcam bılgıseyarda değıl o doslya ındırdım, turlu turlu attım olmadı ya yardımcı olur musunuz?

Arkadaşım burada olmuyor olmuyor diye sayıklayacağına iki dakikanı ayır da konuyu oku! Rapor istiyoruz sizden değil mi? Sen kıçını kaldırıp bir rapor yapmazsan ben ne yapayım? Ayrıca elli bin kere dedik ki tek tek dosya ile olmaz bu işler.

Ayrıca ne Vista'sından bahsediyorsun? Visual C++ diyoruz. İki dakika okuyun şu konuyu yahu!

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı