PUBG "MSVCP140.dll" Hatası

Winky Schiffer

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar çoğu kişi açmış bunu, ancak ben de bir yazayım dedim. Videoları ve burada açılmış 8-9 başlığı inceledim, yinede çözülmedi sorunum, Virtualları güncelledim, DLL'leri attım ama olmuyor. Win 7 kullanıyorum 64 bit yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleme:
Baya bir kötü sanırım benim durumum değil mi ? :(

Hiç zannetmiyorum. Siz kötü durum görememişsiniz. Saat 16:00'dan 21:00'a dual boot ayarlamaya çalıştım karşınızda format atılmış bir pc ve bir karış ilerleyememiş bir kişi duruyor. Şu an için yapacaklarınız, yaptığınız işlemleri geri alıp sağlıklı bir kurulum gerçekleştirmek.
Bu arada windows 10 a geçmenizi tavsiye ediyorum. Eğer windows 8 gibi olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pek anlamıyorum o yüzden kabus gibi geliyor teknoloji çok garip bir şey.
Hata hala devam ediyor maalesef :(

Arkadaşlar çoğu kişi açmış bunu, ancak ben de bir yazayım dedim. Videoları ve burada açılmış 8-9 başlığı inceledim, yinede çözülmedi sorunum, Virtualları güncelledim, DLL'leri attım ama olmuyor. Win 7 kullanıyorum 64 bit yardımcı olursanız sevinirim.
Microsoft Visual C++ yükle düzelecektir. Bende PayDay 2'de de olmustu düzeldi o zaman.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı