PUBG ne zaman düzeltildi?

Fyria

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
En son oynadığımda oyun kasıyordu, takılıyordu. 1080p ve profesyonel oyuncu ayarlarında.(İşte düşük-yüksek karışık, neyin ne olduğunu az çok biliyoruz herhalde :))

1-2 saat önce tekrar oynadım ve aynı ayarlarda akıyordu oyun, Erangel girip Pochinki atladım ve oyun en düşük 45 FPS'yi gördü onuda yere iniş anında gördü, oyun oynanış sırasında 65'ten aşağı düşmedi.

Sistem:
  • RX 560 2 GB OC
  • i3 4170
  • 8GB DDR3 1600MHz RAM
  • ADATA SU650 SATA 3 (Oyun içinde)

Oldukça ilginç doğrusu, Brendan sonunda düzgün bir iş başarmış, kasmayan bir oyun!

Sardı.

Peki sizin deneyimleriniz neler? Bir deneyin derim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rx 590 ile, 1080P ultra ayarlarda 80-70 arası alıyorum. Yer yer 60'a düşüyor, yer yer ise 100'e çıkıyor. Optimize baya düzelmiş, eskiden bu FPS’ler hayal gibiydi. Ama yinede bence sıkıcı oyun.

Fortnite > PUBG

Rx 590 ile, 1080P ultra ayarlarda 80-70 arası alıyorum. Yer yer 60'a düşüyor, yer yer ise 100'e çıkıyor. Optimize baya düzelmiş, eskiden bu FPS’ler hayal gibiydi. Ama yinede bence sıkıcı oyun.

Fortnite > PUBG
Bende ise nedense Fortnite daha kötü çalışmakta, kasmıyor ama drop sorunu çok yaşıyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı