PUBG New State hakkında düşünceleriniz nedir?

Oyunun genel gidişatı hakkında ne düşünüyorsunuz? Ben bu gidişle PUBG Lite gibi fazla sürmeyecek gibi duracağını düşünüyorum.
Pubg Mobile'ı bırakalı 1 yıl oldu sanırım oyunda dolu dolu 4 yılım +ilk çıktığında ki Çin sürümü dahil 5 6 yılım vardı. Pubg New State'i tanıtım videosu hariç YouTube vb hiçbir yerde görmedim duymadım ki bence güzel de değil oyun . Ben Lite'ın bile New State'den daha oynanabilir ve daha uzun ömürlü olduğunu düşünüyorum. Ah Pochinki'nin Pochinki olduğu zamanlar ah...

Harbiden o zamanlar gerçekten iyiydi. Çok patates olmasa da 5.nesil ve üstünde gayet iyi performans veriyordu.
Zaten son 5 6 ay Pubg Mobile'ın yavaş yavaş yok olma serüveninin başladığını gösteriyor. Eski oyuncu sayısı yok, dün gireyim dedim kim var kim yok, bir baktım bizim ekip ( günde 18 saat oynayan) en son 72 gün önce girmişler. Onun dışında eskiden YouTube'da çeşitli Pubg Mobile youtuberlerının videoları milyon milyon izleniyordu. Şansa önüme çıktı birinin eskiden her attığı rahat 1 2 milyon izlenirdi şimdi 25 30 bini geçmiyor. Mobil oyunların benim için efsanelerinden biri artık bitiyor , çok tuhaf..

Geri
Yukarı