PUBG olması gerekenden düşük performans

TheApotheous

Centipat
Oyun ayarlarım en düşükte zaten.
NVIDIA Experience yüklü ve ayarları performansta PUBG için. Optimum ayarları Ultra'da gösteriyor ama oyun hiç akıcı değil ve oynanışı çok kötü.
Arkadaşların söylediğine göre benim bu özellikle rahat bir biçimde oynamam gerekiyormuş ki bunu söyleyenlerin birinin PC özellikleri benimkinden düşük ve gayet rahat oynuyor. Oyun içi FPS'im 23'lerden 45 50'lere falan bazen 60'ları da görüyor sanırım. Sizce bu oyunu akıcı oynayamamam normal mi? Normal değilse nasıl çözeriz bu işi? Yardım ederseniz çok sevinirim.
Bu arada SSD'ye yüklü değil oyun. Normal diske yüklü. Ve Rust'ı rahat ve çok iyi biçimde oynayabiliyorum. Özelliklerine baktığımda ikisi de benzer PC istiyor gibiydi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun ayarlarım en düşükte zaten.
NVIDIA Experience yüklü ve ayarları performansta PUBG için. Optimum ayarları Ultra'da gösteriyor ama oyun hiç akıcı değil ve oynanışı çok kötü.
Arkadaşların söylediğine göre benim bu özellikle rahat bir biçimde oynamam gerekiyormuş ki bunu söyleyenlerin birinin PC özellikleri benimkinden düşük ve gayet rahat oynuyor. Oyun içi FPS'im 23'lerden 45 50'lere falan bazen 60'ları da görüyor sanırım. Sizce bu oyunu akıcı oynayamamam normal mi? Normal değilse nasıl çözeriz bu işi? Yardım ederseniz çok sevinirim.
Bu arada SSD'ye yüklü değil oyun. Normal diske yüklü. Ve Rust'ı rahat ve çok iyi biçimde oynayabiliyorum. Özelliklerine baktığımda ikisi de benzer PC istiyor gibiydi.

Hocam SSD'ye yükleyin bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
EkranKartı.jpg

İşlemci.png

Kusura bakmayın kurallardan dolayı bu resimler kaldırılmış.
Anakartımda A320M PRO M2 V2 MSİ
Hocam SSD'ye yükleyin bence.
Üstat 120 gb var ssd Pubg zorlar diye yüklemiyorum eğer çok etkili olur dersen yer açar bir denerim.

Darboğaz mevusunu test ettim ve sonuç şu sanırım. İngilizcem yok malesef konuya da yabancı olunca anlayamadım hiç bir şey.
--
Average bottleneck percentage: 3.59%
*This result is based on average CPU and GPU usage from different programs and games. It changes based on operating system, background processes activity and targeted applications. This result is not universal and changes based on differences in hardware and software enviroments. Please do not use this calculator primary as decision maker than as helping tool to understand performance correlations between different components.

Graphic card and processor will work great together
AMD Ryzen 3 3200G (Clock speed at 100%) with NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti (Clock speed at 100%) x1 will produce only 3.59% of bottleneck.

--
HELP

Son düzenleme:

Geri
Yukarı