PUBG oynanılır halde mi?

Oynanılır mı?

• Oy verenlerin toplamı
    81
Bende aynı senın gibi oyunun ilk başlarında 750 saat oynayıp ara verdim. Şuan oyun baya iyi durumda optimizasyon sorunlarının çoğu çözüldü ve hak ettiği fps değerlerini görüyorsun. Ancak oyunun dinamikleri biraz değişmiş buna alışman biraz vakit alabilir onun dışında bi sorun olmaz. Bol şanslar :)
Çok uzun süre olmadı ya. Dinamikler değiştiğinde bırakmıştım zaten. O sıralar baya sorunluydu işte. Dinamiklerde bir hayli zorlaşmıştı.

Sistemin pek eski değilse gayet akıcı bir şekilde oynayabilirsin dostum. Çoğu hatalar, crash hataları, bug'lar giderildi. Ancak şunu unutma, PUBG daha çok işlemciden verim alan bir oyun, o yüzden grafik ayarlarını düşürdüğün zaman oyun işlemcine yüklenir, grafik ayarlarını yükseltmeye başladığın zaman ekran kartına yüklenir. Ona göre kendi hesabını yaparsın.

Çok uzun süre olmadı ya. Dinamikler değiştiğinde bırakmıştım zaten. O sıralar baya sorunluydu işte. Dinamiklerde bir hayli zorlaşmıştı.
Şuan gayet iyi durumda. Bu benim düşüncem tabiki :) diğer kişileri bilemem hatta oyunun e-sporu baya bi yaygınlaştı öyle bi hedefiniz varsa PUBG güzel bir seçim olacaktır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı