PUBG oynarken %1 ve %0.1 FPS değerleri nasıl?

BKLI

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6800/R5 7600X/MSİ B6540-P WİFİ/ARCTİC LİQUİD FREEZER İİ 240 ARGB/
1688585278506.png

Bunun sebebi ne olabilir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Sistemi yeni topladım ve şu an acayip üzgünüm bir ağız tadıyla oyun oynayamadım.

Birileri yardım ederse sevinirim...

Ekran kartı RX 6800
İşlemci R5 7600X.
Sıvı sogutma Arctic Liquid Freezer 240mm.
RAM tek 16 GB 5600MHz CL36
Anakart MSI B650 -p
Kasa DeepCool CC560.
SSD Kioxia Exceria G2 1TB.

Bu sorunu çözmek için bir öneriniz var mı?

Arkadaş benden önce yazmış dikkat edersen.

Technopat videosunda afterburner rehberi var, o %1 ve %0.1 fps değerlerini açmak için tuş ataman gerek.

Technopat videosunda Afterburner rehberi var, o %1 ve %0.1 FPS değerlerini açmak için tuş ataman gerek.

Evet o değerler gözüküyor attığım resimde ben bu değerleri nasıl normale çekebileceğmi merak ediyorum.

Evet o değerler gözüküyor attığım resimde ben bu değerleri nasıl normale çekebileceğmi merak ediyorum.
Tamam işte bu değerleri aktif etmek için afterburner üzerinden tuş ataman gerekiyor. Afterburner rehberi yazıp technopat videosunu izlersen yaparsın.

Eski işlemcim 1600AF ile bende de 2-10 fps olarak gözüküyordu orası işlemci değiştirdikten sonra düzeldi ama. Birisi avg fps ile orası ne kadar yakınsa sistem o kadar stabil iyi çalışıyor demişti.

Tamam işte bu değerleri aktif etmek için Afterburner üzerinden tuş ataman gerekiyor. Afterburner rehberi yazıp Technopat videosunu izlersen yaparsın.

Benim sorum başka yine de sağ ol.

Eski işlemcim 1600 AF ile bende de 2-10 FPS olarak gözüküyordu orası işlemci değiştirdikten sonra düzeldi ama. Birisi AVG FPS ile orası ne kadar yakınsa sistem o kadar stabil iyi çalışıyor demişti.

Sistemi yeni topladım testlerde bir sorun çıkmadı ama oyunda böyle anlama veremedim sadece işlemci biraz fazla ısınıyor gibi.

Hocam, merakımdan soruyorum, bu güzel sisteme neden tek RAM monte ettiniz? Bence, sivi soğutma ve RAM tercihiniz yanlış. Performans sorunu yasiyorsaniz, büyük ihtimalle bunlarla alakali.

Geri
Yukarı