PUBG Ping sorunu

Daha fazla  
Merhaba. Genellikle online oyunlar oynayan birisiyim, hiçbirinde ping sorunu yaşamaz iken PUBG'de aşırı bir şekilde ping sorunum var. Örneğin Counter-Strike: Global Offensive de oynuyorum buguni pingim 65-75 arası iken PUBG'de resimdeki gibi çok yüksek. Sürekli ''Ağ gecikmesi algılandı'' hatası veriyor. Araştırdım ancak çözümünü bulamadım. Yardımcı olun lütfen.
Cevaplar için teşekkür ederim.

pubg.jpeg

Selam. PUBG oynamıyorum belki yanlış bir bilgi vericem ama online oyunlarda serverlar çok önemlidir.

League of Legends oyunundan örnek vermem gerekirse önceden Türkiye'de bir serveri yoktu ve ping yüksek oynanıyordu. Şimdi ise Türkiye'ye bir server koydular ve ping neredeyse yok. Belki senin internetin yetersiz kalıyordur pubg oyununa belkide serverın uzaklığından kaynaklanan bir sorundur. (hali hazırda pubg ağır bir oyun her baba yiğitin harcı değil )

Merhaba. Genellikle online oyunlar oynayan birisiyim, hiçbirinde ping sorunu yaşamaz iken PUBG'de aşırı bir şekilde ping sorunum var. Örneğin Counter-Strike: Global Offensive de oynuyorum buguni pingim 65-75 arası iken PUBG'de resimdeki gibi çok yüksek. Sürekli ''Ağ gecikmesi algılandı'' hatası veriyor. Araştırdım ancak çözümünü bulamadım. Yardımcı olun lütfen.
Cevaplar için teşekkür ederim.

Eki Görüntüle 364615

Aynı sorun bende de var herhangi bir çözüm bulabildin mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı