PUBG Premium'da bot var mı?

ildewild

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Tekniker
Herkese iyi forumlar. PUBG ücretsiz olduğunu biliyoruz fakat çok bot var. Premium alan arkadaşlar varsa bir sorum var. Premium'da bot var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Normal eski PUBG'de bot yoktu 100 kişi de oyuncuydu.
Hayır vardı. Ben arkadaşımla beraber botları avlıyorduk. O arabayla eziyordu ben shotgunla drive by atıyordum. Botlar kendisine ateş açıldığında bulduğu kaya veya ağacın arkasında sağa sola git gel yapıyor sürekli. Hiç unutmam 2 tane animeci çocuğu bot sanıp böyle utandırıcı şekilde vurmuşluğumuz var. 😁

Hayır vardı. Ben arkadaşımla beraber botları avlıyorduk. O arabayla eziyordu ben shotgunla drive by atıyordum. Botlar kendisine ateş açıldığında bulduğu kaya veya ağacın arkasında sağa sola git gel yapıyor sürekli. Hiç unutmam 2 tane animeci çocuğu bot sanıp böyle utandırıcı şekilde vurmuşluğumuz var. 😁
Tuhafmış. Bana hiç denk gelmemişti. PUBG Mobile'dan bahsetmiyorsunuz değil mi?

Oyun ilk çıktığında arkadaşın dediği gibi bot yoktu. Sonrasını bilmiyorum ama ilk 1 sene botun olmadığına eminim.

Tuhafmış. Bana hiç denk gelmemişti. PUBG Mobile'dan bahsetmiyorsunuz değil mi?
Yok normal PUBG. Şimdi bile oynuyorum Arcade modunda. Ücretsiz olmadan önce de bot vardı. Şu anda bot olmayan tek yer dereceli maç.
Oyun ilk çıktığında arkadaşın dediği gibi bot yoktu. Sonrasını bilmiyorum ama ilk 1 sene botun olmadığına eminim.
Arkadaş "Normal eski PUBG" deyince bende ücretsiz olmadan önceki versiyonu anladım ve ondan dolayı söyledim. Derecesiz maça girerken zaten sağ veya sol üstte bir yerde kaç tane botun olup olmayacağı yazıyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı