Çözüm PUBG Sanal Bellek Hatası

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

clgnkral

Hectopat
Sistemimde 8 GB DDR4 2400 Mhz tek slot RAM bulunmakta. Forumlarda araştırma yaparken sanal bellek ayarları ile performansta değişiklik olabileceğine rastladım. Ben de sanal bellek ayarlarına girdim ve sistem otomatik olarak 1920 MB olarak ayarlamış. İlk başta sanal belleği tamamen kapattım ve sonuç PUBG'de paraşütle atladığım gibi oyun direk kapanıyordu. Bu sorun tek bende olabilir ama eğer oyunu bu şekilde kapanan varsa belki bir çözüm yolu olur diye paylaşmak istedim. Ayarları eski haline dönderdim ve şu anda 1920 MB sanal bellek bulunmakta. Oyunda herhangi sorun kalmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim oyuna girerken PUBG yazısından hemen sonra crash veriyor, bugün 2 defa felan girdi ama sonra maç yapıp, lobiye dönünce yine crash veriyor. Çözümünü biliyor musun daha doğrusu sanal bellekten kaynaklanıyor olabilir mi?

Benim oyuna girerken PUBG yazısından hemen sonra crash veriyor, bugün 2 defa felan girdi ama sonra maç yapıp, lobiye dönünce yine crash veriyor. Çözümünü biliyor musun daha doğrusu sanal bellekten kaynaklanıyor olabilir mi?
Bunun için yeni konu açarsanız arkadaşlar yardımcı olabilirler.

Yeni konu açmanız daha faydalı olur. Şuana kadar böyle hatayla karşılaşmadım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı