PUBG servers are too busy hatası

Eziz951

Hectopat
Selam arkadaslar. Ben Turkmenistanliyim. Yazimda hata olursu affediniz.

Buyuk heyecanle PUBG satin aldim ve 1.5 gunde zar zor indirdim malum internet hizli degil Turkiye gibi :) Ve actim lobi ekran bir gelir gibi sonra PUBG resmi geliyor ve server are too busy try again falan falan hata veriyor. Arastirdim her tavsiyeyi uyguladim oyun dosyalarni butunluguni dogrula vs yaptim olmadi. Sadece server location degistirme secenegim kaldi ve bunu nasil yapılır bilmedim. Bilenler varsa tek tek adim adim yazirsa cok sevinirim. Yani CS:GO'de machmaking server picker gibi bir program var mi PUBG'de? Simdiden herkese tesekkurler.
Ayrica internetimden olma ihtimalide var midir? CS GO'da 100 120 ping aliyorum. Internet hizim 1Mbps :) Biz de internet biraz pahalida o yuzden :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Sunucular meşgul diyor, bir kaç kere tekrarla yaparsanız girebilirsiniz, belki 20 kere.

Sizi galiba Asya sunucularına atıyor ve malum orada oynayan aşırı fazla oyuncu var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı