PUBG spray nedir ? Nasıl atılır ?

Spray genel bir kavramdır sadece PUBG üzerinden düşünmeyin. FPS oyunlarında karşılaşabilirsiniz. Oyuna göre değişiyor mermi gitme durumu. Arkadaşın dediği gibi mermi yukarı şekilde ilerlemeye başlar sizde fareyi aşağı çekiyorsunuz ve aynı mantıkla ilerliyor.

Arkadaşlar bu spray muhabbeti nedir ? Benim biraz bilgi edindiğime göre ateş ederken sekmesini engellemek için fareyi ateş ederken aşağıya çekmek mi oluyor ?
Çoğu zaman silahtan silaha spray tarzları değişir veya bir silaha bir eklenti taksan bile değilir ondan sen kendin boş bir yerde duvara bakarak silahın tepkisini ölçmen gerek mesela diyelim silah 10.mermiden sonra yukarı gidiyor hemen mousunu aşağı doğru çekmen gerek aynı şekilde silahlarda sadece yukarı değil sağ solada tepme oranı vardır sağ sola tepme oranınıda ölçmeni öneririm umarım konuna açıklık getirebilmişimdir iyi günler.

Battle Royal oynayarak aim ini geliştirebilirsin. Oynanış mekanikleri PUBG ile aynı. Silahlar falanda aynı seçebiliyorsun önceden.

Oyunda 80 saatim var daha yeni yeni öğreniyoruz bir şeyler. Bir twitch yayıncısı oyunda 200-300 saat oynadığınız zaman hangi eklenti hangi silaha takılır onu öğrenmiş olursunuz demişti. Daha çok yolumuz var. :D
Bu şekilde test etmiş oldum.

20180704211321_1.jpg
20180704211401_1.jpg

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı