PUBG tarzı oyun önerisi

Hocam şahsen Mobile oyunları PC de oynamanızı önermem zaten iyi bir PC niz var onun yerine başka Battle Royale oyunları oynayabilir veya para biriktirip PUBG'nin Steam versiyonunu oynayabilirsin.

Spellbreak diye bir oyun çıktı 2020 sonunda, PlayStation'da severek oynuyorum. PUBG sevmediğim için battleroyale tarzında pek oynamam ama Spellbreak tam olarak bana hitap ediyor. İlle de silahlarla oynamaya gerek yok diyorsan bunu da bir deneyebilirsin.

Hocam şahsen Mobile oyunları PC de oynamanızı önermem zaten iyi bir PC niz var onun yerine başka Battle Royale oyunları oynayabilir veya para biriktirip PUBG'nin Steam versiyonunu oynayabilirsin.
Steam versiyonu zor olduğu için millet mobil oynuyor aynı zamanda 80 lira ücreti var bilgisayar sağlam olmalı steamden oynayan oyuncular aşırı sağlam oynar oynanışıda mobile göre zor steamde noob olan mobilde taç falan oluyor buda mobil den oynayanlar için malesef üzücü bir durum

Steam versiyonu zor olduğu için millet mobil oynuyor aynı zamanda 80 lira ücreti var bilgisayar sağlam olmalı Steam'den oynayan oyuncular aşırı sağlam oynar oynanışıda Mobile göre zor Steam'de noob olan mobilde taç falan oluyor bu da mobilden oynayanlar için maalesef üzücü bir durum.

Çocuk zaten PUBG'nin Steam versiyonunu istediği için öyle konuştum ben. Yani güzel bir PC'si varken PUBG Mobile oynaması saçma olur bence.

Merhabalar. PUBG bilgisayarım da kasıyor PUBG Lite'ta kapanmış. Bu tarz oyun var mı bildiğiniz? PUBG Mobile kötü mü çok oynasam?

i5 9300h.
GTX 1050 3 GB.
8 GB RAM.
apex legend önerirdim ama sistemin düşük kasar aynı zamanda ping sorunu var 70 yada 80 ms de oynuyorsun ortalama bazen 100 e falan çıkıyor oyuncuları sağlam oynar ve takım uyumu çok önemli 1 vs 3 atmak aşırı derecede zor bu arada rankım dimond 2 çoğu apex oyuncusuna göre yüksek bir rank bu yüzden fortnite falan oyna başka battle royel oyunu bulamazsın özelikle 3gb ekran kartı ile

Sanırım laptop bu normal masaüstü bir sistem olsaydı 1050 ile 70-75 fps civarı rahatlıkla oynaman lazım. Laptoplarda bir sorun var nedense oynatmıyor.

Çocuk zaten PUBG'nin Steam versiyonunu istediği için öyle konuştum ben. Yani güzel bir PC'si varken PUBG Mobile oynaması saçma olur bence.

Emülatör ile telefonlar aynı oyuna bağlanmıyor hocam. Tabi telefonla oynayan bir arkadaşınızla girmediğiniz sürece.

Emülatör ile oynarken karşınıza da emülatör kullananlar geliyor. Mobil oynamak saçma falan olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı