PUBG Twitch Prime Paketi ile Steam'de Bakiye Kazanma

Oyunu benchmark yapmak için indirmiştim, oynamıyordum kastığı için. Envanterde aviator kasası var birazdan oyuna gireceğim, tek umduğum şey hesapta 250 G-COIN'imin olması. Teşekkürler bilgilendirme için.

1 Hafta geçmiş sanırım satabildiniz mi? Sürekli olarak pazarlanamaz şeklinde kalmıyor değil mi?

1 hafta geçmiş sanırım satabildiniz mi? Sürekli olarak pazarlanamaz şeklinde kalmıyor değil mi?

Satmaya çalışıyorum ama kolay satılacak gibi durmuyor. Herkes durmadan fiyat düşürüyor. Kimse de almıyor şu anlık. Satabilirsem buraya yazarım tekrardan.

Satmaya çalışıyorum ama kolay satılacak gibi durmuyor. Herkes durmadan fiyat düşürüyor. Kimse de almıyor şu anlık. Satabilirsem buraya yazarım tekrardan.
Ben zaten Prime'ı her ay aldığım için ekstra bir ücret ödemiş olmadım. O yüzden 10'ar TL'ye satsam da kâr oluyor. Oyun alacaktım onun için vermem gereken para azalıyor. Şuan o fiyatlara satım oluyor mu?

Bilmiyorum ki durmadan ilan sayısı artıyor sanırım satılmıyor şu an.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…