PUBG ultra 80-100 FPS için sistem önerisi

İşlemci eski nesil ve bu sistem nedense bana pahalı geldi.
İşlemci eski olmaya eski değil soket 1151 V2 ama İ3 ve PUBG yüksek değer almak imkansız ötesi bir şey yayın olayına hiç girmiyorum bile yayın olayı işin içine girdiğinde 4 çekirdek zar zor yetiyor daha fazla kaynak ihtiyacı doğuyor ve şu anda o anlamda INTEL' in elinde olan koz için bir 2. el araba parası lazım. AMD cephesine kayıyor ister istemez iş ama bu dolar kuru ile şuanda 10000 tl civarından aşağı kurtarmaz zaten.
Sistem isteyen arkadaşım şu an için yapabileceğin hiç bir yatırım ile bu denli yüksek dolar kuru olduğu sürece o istediğin değerleri yakalayamazsın bu gerçek tartışmaya kapalı bir durum çünkü minimum İ5 INTEL ya da RYZEN 5 ve üzeri işlemci lazım İ3 giriş seviyesi bir işlemci ofis ortamları için çok iyi standart kullanıcılara ama ötesi yok aynı şekilde RYZEN 3 serisi de giriş sınıfı ürün kanma şunu alırsın bunu alırsın diyenlere farklı yazılımlar ile oynama yapılarak eski QUAD CORE INTEL ürünlerde bile efsane değer alıyorum diyerek video koyanlara çok denk geldim.

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 işletim sistemi
İşlemci: Intel Core i5-4670 / AMD FX-8300işlemci

orta seviye sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1 işletim sistemi
İşlemci: Intel Core i3-4340 / AMD FX-6300 işlemci
Bellek: 6 GB RAM

Minimum gereksinim.

Bilgisayar teklifi ekleyen arkadaş en düşük değereler uygun çıkartmış durumda işlemci bazında.

İşlemci eski olmaya eski değil soket 1151 V2 ama İ3 ve PUBG yüksek değer almak imkansız ötesi bir şey yayın olayına hiç girmiyorum bile yayın olayı işin içine girdiğinde 4 çekirdek zar zor yetiyor daha fazla kaynak ihtiyacı doğuyor ve şu anda o anlamda INTEL' in elinde olan koz için bir 2. el araba parası lazım.

304840-b68912b7324f250d90b3bbcbff8f4f6e.jpg

Hocam şu sistem için demiştim sanırım yanlış anladınız.

Geri
Yukarı