PUBG ve CS:GO için 700 TL kulaklık önerisi

Bütçeyi bir tık daha arttırıp Cloud II al. 3 yıldır kullanıyorum gerçekten mükemmel kulaklık. Her kuruşuna değer. Başka model bakma bile. Üst seviye Sony kulaklığım var müzik için. Zamanında Cloud II parasının 4 katı kadar para vermiştim. Cloud II ile dinlediğim müzikten daha çok zevk alıyorum Sony kulaklığa göre. Kesinlikle Cloud II.

Bütçeyi bir tık daha arttırıp Cloud II al. 3 yıldır kullanıyorum gerçekten mükemmel kulaklık. Her kuruşuna değer. Başka model bakma bile. Üst seviye Sony kulaklığım var müzik için. Zamanında Cloud II parasının 4 katı kadar para vermiştim. Cloud II ile dinlediğim müzikten daha çok zevk alıyorum Sony kulaklığa göre. Kesinlikle Cloud II.

2400 TL fazla mı? Yoksa bana mı öyle geliyor 🤔

2400 TL fazla mı? Yoksa bana mı öyle geliyor 🤔
2400'den de fazla verdim hocam. Ben ses konusunda takıntılıyım. PC monitörüm yok. Televizyondan oynuyorum oyunlarımı 32 inc Samsung TV'den ve bu beni rahatsız etmiyor ama kalitesiz ses alırsam ondan rahatsız oluyorum. Ses için harcadığım paranın haddi hesabı yok. Evde 9 tane kulaklık var, kulaklık amfileri var. Elimde 10k bütçe olsa çok güzel sistem dizerim güzel bir ses kartı alırım ama şuanlık idare ediyorum böyle işte. Hİ-Fİ donanımlara ilgim var. Zevk meselesi. Ben zamanında imzamdaki sistemi 3500 TL'ye toplamıştım ama aldığım tek bir kulaklık neredeyse 3k civarında. Dediğim gibi zevkler renkler. Kimine garip gelebilir ama ben ses konusunda çok hassasım. Konu sahibinde tek önerim Cloud II'dir. Başka modele bakma bile.

Geri
Yukarı